Шалқар ауданы бойынша 2012 жылға біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 24 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 мамырда № 3-13-170 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 59 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2013.01.22 № 59 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабы 1 тармағы 15 тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-IV «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Кодексін (Салық Кодексі) қолданысқа енгізу туралы Заңының 36 бабының 6 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шалқар ауданындағы жұмыс жасап тұрған базарлардағы сауда жасаушыларға бір жолғы талонның құны 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қызметі эпизодтық сипаттағы жеке тұлғалар үшін Шалқар ауданы бойыша кәсіпкерліктің түрлеріне байланысты бір жолғы талондардың құны  2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении стоимости разового талона на 2012 год по Шалкарскому району
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25 апреля 2012 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 мая 2012 года № 3-13-170. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 22 января 2013 года № 59
Сноска. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 22.01.2013 № 59.
В соответствии с подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пункта 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан № 100- IV от 10 декабря 2008 года « О введении в действие Кодекса Республики «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талон для лиц, занимающихся реализацией товаров на действующих рынках Шалкарского района согласно приложению 1;
2. Установить стоимость разовых талонов на один день по видам предпринимательской деятельности по Шалкарскому району для физических лиц, деятельность которых носит эпизодической характер согласно приложению 2;

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың             Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                      хатшысы
Ж. Елемес                       С. Тулемисов
Аудандық мәслихатының
2012 жылдың 25 сәуіріндегі
№ 24 шешіміне 1 қосымша
Шалқар ауданындағы жұмыс жасап тұрған базарлардағы сауда
жасаушыларға бір жолғы талонның құны
р/с
Сатылатын тауарлар түрі
Бір күнге бір жолғы
талон құны (теңге)
1
Азық-түлік тауарлары

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии                      Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
Ж. Елемес                          С. Тулемисов
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 24 от 25 апреля 2012 года
Стоимость разовых талонов для лиц, занимающихся реализацией
товаров на действующих рынках Шалкарского района
п/п
Вид реализуемых товаров
Стоимость
разового талона
на день
(в тенге)
1
Продовольственные товары