2012 жылы ауданның ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау мақсатында көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу және салу үшін кредит ұсыну туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 тамыздағы № 33 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 тамызда № 3-13-174 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 наурыздағы № 67 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 19.03.2013 № 67 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 18 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы» қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шалқар ауданының ауылдық елді мекендеріне 2012 жылы жұмыс істеуге және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына:
1) жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдем ақы;
2) тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит берілсін.
2. Шалқар аудандық мәслихатының «2011 жылға ауданның ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау мақсатында көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін кредит ұсыну туралы» Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 229 шешімі (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-143 санымен тіркелген, «Шалқар» газетінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 7-8(8159) санымен жарияланған), Шалқар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 229 «2011жылға ауданның ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұру үшін келген денсаулық сақтау,білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау мақсатында көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін кредит ұсыну туралы» шешіміне өзгеріс енгізу туралы» Шалқар аудандық мәслихатының 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 296 шешімі (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-158 санымен тіркелген, «Шалқар» газетінің 2011жылғы 19 қазандағы № 45(8196) санымен жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

О предоставлении мер социальной поддержки в виде подъемного пособия и кредита для приобретения и строительства жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района в 2012 году
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 10 августа 2012 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 августа 2012 года № 3-13-174. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 19 марта 2013 года № 67
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 19.03.2013 № 67.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» № 148 от 23 января 2001 год, с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан « О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» от 8 июля 2005 года № 66, постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравохранения, образования, социального обьеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Шалкарского района в 2012 году:
1) подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратного месячного расчетного показателя;
2) бюджетный кредит для приобретения или строительства жилья в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратного размера месячно расчетного показателя.
2. Признать утратившим силу решение районного маслихата № 229 от 23 декабря 2010 года «О предоставлении мер социальной поддержки в виде подьемного пособияи кредит для приобретения жилья специалистам здравохранения, образования, социального обеспечения,культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты в 2011 году» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 3-13-143, опубликованного в газете «Шалкар» № 7-8 (8159) от 8 февраля 2011 года) и решение районного маслихата № 296 от 23 сентября 2011 года «О внесении изменения в решение Шалкарского районного маслихата № 229 от 23 декабря 2010 года «О предоставлении мер социальной поддержки в виде подьемного пособия и кредит для приборетения жилья специалистам здравохранения, образования, социального обьеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты в 2011 году» (зарегистрированного в Реестере государственной регистарции нормативно правовых актов № 3-13-158, опубликованного в газете «Шалкар» № 45 (8196) от 19 октября 2011 года.

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың         Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                  хатшысы
О. Уксакбаев                 С. Тулемисов

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель                          Секретарь
сессии районного маслихата           районного маслихата
О. Уксакбаев                       С. Тулемисов