Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 19 наурыздағы N 7-218 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 10 сәуірде N 2-1-158 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 маусымдағы № 29-421 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 27.06.2016 № 29-421 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбек нарығындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай, нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі келесідей белгіленсін:
1) бір жылдан артық мерзімде жұмыс істемеген тұлға;
2) елу жастан асқан тұлға;
3) бұрын жұмыс істемеген тұлға;
4) жиырма бір жастан бастап, жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
5) өз бетінше жұмыс істейтін тұлға.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғалиасқар Төлендіұлы Сарыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Алпысов
КЕЛІСІЛДІ:
"Талдықорған қаласының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
бөлім бастығы Шайзада Базарбайұлы Мұхаметжан
"Талдықорған қаласының
жұмыспен қамту орталығы"
мемлекеттік мекемесінің
директоры Жамалдин Зікірияұлы Құсайынов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 19 марта 2012 года N 7-218. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 10 апреля 2012 года N 2-1-158. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 27 июня 2016 года № 29-421
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкрган Алматинской области от 27.06.2016 № 29-421.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень следующих лиц, относящихся к целевым группам, исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств:
1) лица, не работавшие более одного года;
2) лица старше пятидесяти лет;
3) лица ранее не работавшие;
4) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати лет;
5) самостоятельно занятые люди.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Галиаскара Толендиевича Сарыбаева.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Е. Алпысов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ"
города Талдыкорган Мухаметжан Шайзада Базарбаевич
Директор государственного
учреждения "Центр занятости"
города Талдыкорган Кусаинов Жамалдин Зикриевич