Талдықорған қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 22 сәуірдегі "Қоғамдық жұмыстарға тартылған сотталғандар еңбегін қолдану үшін объектілер және қоғамдық жұмыс түрлері туралы" N 9-248 қаулысына өзгертулер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 28 наурыздағы N 8-273 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Талдықорған қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 25 сәуірде N 2-1-162 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 26 маусымдағы N 12-640 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 26.06.2013 N 12-640 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 22 сәуірдегі "Қоғамдық жұмыстарға тартылған сотталғандар еңбегін қолдану үшін объектілер және қоғамдық жұмыс түрлері туралы" (Талдықорған қаласының Әділет басқармасында Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 5 мамырдағы тіркелген нөмірі 2-1-98, "Талдықорған" газетінің 2009 жылғы 8 мамырдағы 19-нөмірінде жарияланған) N 9-248 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасында:
""Көркейту" қалалық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны" сөздері ""Көркем-Талдықорған" қалалық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны" сөздерімен ауыстырылсын;
аталған қаулының 2-тармағында:
"қала әкімінің бірінші орынбасары Т.Қ. Қайнарбековке" сөздері "қала әкімінің орынбасары Қайрат Найманбайұлы Бұлдыбаевқа" сөздеріне ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қайрат Найманбайұлы Бұлдыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 Е. Алпысов
КЕЛІСІЛДІ:
"Көркем-Талдықорған"
қалалық мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының бастығы                       Темірхан Рысмұхамбетұлы Келгенбаев
28 наурыз 2012 жыл
Талдықорған қаласы бойынша
қылмыстық-атқару инспекциясы
бөлімінің бастығы
әділет капитаны                            Ләйлә Бекежанқызы Сағымбаева
28 наурыз 2012 жыл
"Талдықорған қаласының
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесінің
"Талдықорғанжылусервис"
шаруашылық жүргізу құқығындағы
қалалық мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының бастығы                       Манархан Әлкенұлы Ақымбеков
28 наурыз 2012 жыл

О внесении изменений в постановление акимата города Талдыкорган от 22 апреля 2009 года N 9-248 "Об объектах и видах общественных работ для использования труда осужденных, привлеченных к общественных работам"
Постановление акимата города Талдыкорган от 28 марта 2012 года N 8-273. Зарегистрировано Управлением юстиции города Талдыкорган Департамента юстиции Алматинской области 25 апреля 2012 года N 2-1-162. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 26 июня 2013 года N 12-640
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 26.06.2013 N 12-640.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Талдыкорган от 22 апреля 2009 года N 9-248 "Об объектах и видах общественных работ для использования труда осужденных, привлеченных к общественным работам" (зарегистрированное в Государственном реестре нормативных правовых актов Управлением юстиции города Талдыкорган от 5 мая 2009 года за N 2-1-98 и опубликованное в газете "Талдыкорган" от 8 мая 2009 года в N 19) следующие изменения:
В приложение к указанному постановлению:
Слова "Городское государственное коммунальное предприятие "Көркейту" заменить словами "Городское государственное коммунальное предприятие "Көркем-Талдықорған"".
В пункте 2 указанного постановления:
слова "на первого заместителя акима города Т.К.Кайнарбекова" заменить словами "заместителя акима города Булдыбаева Кайрата Найманбаевича".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Талдыкорган Булдыбаева Кайрата Найманбаевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Е. Алпысов
СОГЛАСОВАНО:
Директор городского
государственного коммунального
предприятия "Көркем-Талдыкорган"           Келгенбаев Темирхан Рысмухамбетович
28 марта 2012 года
Начальник отдела уголовно-
исполнительной инспекции
по города Талдыкорган
капитан юстиции                            Сагимбаева Лайла Бекежановна
28 марта 2012 года
Начальник городского
государственного коммунального
предприятия на праве
хозяйственного ведения
"Талдыкоргантеплосервис"
государственного учреждения
"Аппарат акима города Талдыкорган"          Ахимбеков Манархан Алькенович
28 марта 2012 года