Талдықорған қаласы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстарын ұйымдастыру және өткізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 22 тамыздағы N 25-859 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 27 қыркүйекте N 2133 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 38-1362 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 18.12.2014 № 38-1362 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 14) тармақшасына сәйкес және Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 16 ақпандағы "Алматы облысы аумағында ауыл шаруашылығы жануарларына (түйе, жылқы, ұсақ мал, шошқа) бірдейлендіру іс-шараларын жүргізу жоспарын бекіту туралы" N 29 қаулысын жүзеге асыру үшін қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талдықорған қаласы бойынша ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жұмыстары қосымшаға сәйкес ұйымдастырылып өткізілсін.
2. "Талдықорған қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Нұртас Тынышбайұлы Қиялбеков), Еркін және Өтенай ауылдық округ әкімдері (Нұрлан Сейтжапарұлы Сыдыбаев, Асқар Ханұлы Нұрбаев) аумақтардағы ауыл шаруашылығы жануарларына (түйе, жылқы, ұсақ мал, шошқа) бірдейлендіру жұмыстарының жүргізілуін қамтамасыз етсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Алматы облысы Талдықорған қалалық әкімдігінің 04.06.2013 N 10-472 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Талғат Қанатұлы Қайнарбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2012 жылдың 16 сәуірінен бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Қала әкімі                                 Е. Алпысов
КЕЛІСІЛДІ:
"Талдықорған қаласының
ветеринария бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Нұртас Тынышбайұлы Қиялбеков
22 тамыз 2012 жыл
Талдықорған қаласының Еркін
ауылдық округінің әкімі                    Нұрлан Сейітжапарұлы Сыдыбаев
22 тамыз 2012 жыл
Талдықорған қаласының Өтенай
ауылдық округінің әкімі                    Рауан Турдангазыевич Ракымбеков
22 тамыз 2012 жыл
Талдықорған қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 22 тамыздағы
"Талдықорған қаласы бойынша
ауыл шаруашылығы жануарларын
бірдейлендіру жұмыстарын
ұйымдастыру және өткізу
туралы" N 25-859 қаулысына
қосымша

Об организации и проведении работ по идентификации сельскохозяйственных животных по городу Талдыкорган
Постановление акимата города Талдыкорган Алматинской области от 22 августа 2012 года N 25-859. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 сентября 2012 года N 2133. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкоргана Алматинской области от 18 декабря 2014 года № 38-1362
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Талдыкоргана Алматинской области от 18.12.2014 № 38-1362.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и во исполнение постановления акимата Алматинской области от 16 февраля 2012 года N 29 Об утверждении Плана мероприятий по проведению идентификации сельскохозяйственных животных (верблюдов, лошадей, мелко рогатого скота, свиней) на территории Алматинской области" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и провести работы по идентификации сельскохозяйственных животных по городу Талдыкорган согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел ветеринарии города Талдыкорган" (Киялбеков Нуртас Тынышбаевич), акимам Еркинского и Отенайского сельских округов (Сыдыбаев Нурлан Сейтжапарович, Нурбаев Аскар Ханович) обеспечить проведение идентификации сельскохозяйственных животных (верблюдов, лошадей, мелкого рогатого сскота, свиней) на подведомственных территориях.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Талдыкорган Алматинской области от 04.06.2013 N 10-472(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кайнарбекова Талгата Канатовича.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 16 апреля 2012 года.
Аким города                                Алпысов Е.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
города Талдыкорган"                        Киялбеков Нуртас Тынышбаевич
22 августа 2012 года
Аким Еркинского сельского
округа города Талдыкорган                  Сыдыбаев Нурлан Сейтжапарович
22 августа 2012 года
Аким Отенайского сельского
округа города Талдыкорган                  Ракымбеков Рауан Турдангазыевич
22 августа 2012 года
Приложение
к постановлению акимата города
от 22 августа 2012 года N 25-859
"Об организации и проведении
работ по идентификации
сельскохозяйственных животных
по городу Талдыкорган"

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Талдықорған қалалық әкімдігінің 04.06.2013 N 10-472 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Р/с
N
Қала, селолық округтердің атауы
Бірдейлендіруге жататын ауыл шаруашылығы жануарларының нақты саны (бас)
Ветеринариялық төлқұжатты рәсімдеумен ауыл шаруашылығы жануарларын сырғалау
түйе
жылқы
ұсақ мал
шошқа
басталу мерзімі
аяқталу мерзімі
1
Талдықорған қаласы
-

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата города Талдыкорган Алматинской области от 04.06.2013 N 10-472(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
N
п/п
Наименование города, сельских округов
Фактическое количество сельскохозяйственных животных, подлежащих идентификации (голов)
Биркование сельскохозяйственных животных с оформлением ветеринарного паспорта
верблю-
ды
лошади
мелко рогатый скот
сви-
ньи
Дата начала
Дата завершения
1
город Талдыкорган
-