2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 03 ақпандағы N 40 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 10 ақпанда N 2-2-131 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі N 256 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 15.04.2014 N 256 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-7) тармақшасына18-2 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 836 қаулысына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылға еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесін қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Қапшағай қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" (Іңкәрбекова Айгүл Серғазықызы) және "Қапшағай қаласының жұмыспен қамту орталығы" (Әбдіқалықова Жеңіскүл Кенжеғалиқызы) мемлекеттік мекемелері жастар практикасын өту үшін техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарының түлектер қатарындағы жұмыссыз азаматтарды жұмыс берушілерге жіберсін және жұмыс берушілермен жастар практикасын өту үшін жұмыс орнын құру туралы шарттар жасалсын.
3. Қапшағай қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы "Қапшағай қаласында жұмыссыздықтан әлеуметтік қорғау жөнінде қосымша шаралар белгілеу туралы" № 1 қаулының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылдың 22 қаңтардағы N 2-2-100 нөмірімен енгізілген, 2010 жылғы 22 қаңтардағы N 3(66) "Нұрлы өлке" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об организации молодежной практики на 2012 год
Постановление акимата города Капчагай Алматинской области от 03 февраля 2012 года N 40. Зарегистрировано Управлением юстиции города Капчагай Департамента юстиции Алматинской области 10 февраля 2012 года N 2-2-131. Утратило силу постановлением акимата города Капшагай Алматинской области от 15 апреля 2014 года N 256
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Капшагай Алматинской области от 15.04.2014 N 256.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложения перечень работодателей на 2012 год, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики.
2. Государственным учреждениям "Отдел занятости и социальных программ города Капшагая" (Инкарбекова Айгуль Сергазыевна) и "Центр занятости города Капшагай" (Абдыкаликова Женискуль Кенжегалиевна) направить безработных граждан из числа выпускников организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования к работодателям для прохождения молодежной практики и заключить с работодателями договоры о создании рабочих мест для прохождения молодежной практики.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города от 20 января 2010 года N 1 "Об установлении дополнительных мер по социальной защите от безработицы в городе Капшагай", (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов от 22 января 2010 года N 2-2-100, опубликованное в газете "Нұрлы Өлке" от 22 января 2010 года N 3(66).