Шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы Қаракөз ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 08 маусымдағы N 1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ақсу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 18 маусымда N 2-4-152 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы Қаракөз ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 10 қазандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Ақсу ауданы Қаракөз ауылдық округі әкімінің 10.10.2012 № 2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Ақсу ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитариялық инспекторының 2012 жылғы 04 мамырдағы N 129 ұсынысы негізінде округ әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қаракөз ауылдық округінде ұсақ мүйізді малдар арасында сарып ауруы анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары енгізіле отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Б. Байболов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы Министрлігінің
ветеринарлық бақылау және
қадағалау комитетінің
Ақсу аудандық аумақтық
инспекциясы мемлекеттік
мекемесінің бастығы Келгенбаев Мұрат Даулыбайұлы
"Ақсу ауданы бойынша мемлекеттік
санитарлық эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы Темирханов Берік Елемесұлы

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Каракозского сельского округа Аксуского района Алматинской области от 08 июня 2012 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области 18 июня 2012 года N 2-4-152. Утратило силу решением акима Каракозского сельского округа Аксуского района Алматинской области от 10 октября 2012 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Каракозского сельского округа Аксуского района Алматинской области от 10.10.2012 № 2.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и представлением главного районного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Аксуского района от 04 мая 2012 года N 129 аким округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Каракозском сельском округе в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Б. Байболов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Аксуская районная
территориальная инспекция комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
Республики Казахстан
Сельского Хозяйства Келгенбаев Мурат Даулыбаевич
Начальник государственного
учреждения "Районное управление
государственного санитарного-
эпидемиологического надзора по
Аксускому району" Темирханов Берік Елемесович