1995 жылы туылған азаматтарды әскерге шақыру учаскелерінде тіркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету
Алматы облысы Балқаш ауданы әкімінің 2012 жылғы 02 ақпандағы N 2-4 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Балқаш ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 10 ақпанда N 2-6-90 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-15 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 19.12.2012 № 12-15 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабы және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" № 371 қаулысына сәйкес, азаматтарды әскери есепке алу, олардың санын анықтау, әскери қызметке жарамдылығын және денсаулық жағдайын анықтау, жалпы білім деңгейін және мамандығын белгілеу, дене даярлығы деңгейін анықтау, әскерге шақырушыларды алдын ала белгілеу, әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау және әскери оқу орындарына түсу үшін кандидаттарды іріктеу мақсатында аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында 1995 жылы туылған еркек жынысты азаматтарды Балқаш ауданы, Бақанас ауылы, Қонаев көшесі, № 35 мекен-жайында орналасқан "Алматы облысының Балқаш ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Селолық округ әкімдері және ұйымдардың басшылары Қазақстан Республикасының Қорғаныс Министрлігі белгілеген мерзімде "Алматы облысының Балқаш ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне шақыру учаскесіне тіркелуге жататын әскер жасына дейінгілердің тізімін берсін.
3. Балқаш ауданы әкімінің 2010 жылғы 9 желтоқсандағы "1994 жылы туылған азаматтарды әскерге шақыру учаскелерінде тіркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2011 жылы 20 қаңтарда N 2-6-79 болып енгізіліп, аудандық "Балқаш өңірі" газетіне 2011 жылдың 8 ақпанда N 7 (7331) жарияланған) N 12-10 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Рахымбаев Бақытбек Рахымбайұлына жүктелсін.

Об организации и обеспечении приписки граждан 1995 года рождения к призывным участкам
Решение акима Балхашского района Алматинской области от 02 февраля 2012 года N 2-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Балхашского района Департамента юстиции Алматинской области 10 февраля 2012 года N 2-6-90. Утратило силу постановлением акимата Балхашского района Алматинской области от 19 декабря 2012 года № 12-15
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Балхашского района Алматинской области от 19.12.2012 № 12-15.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" и постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", в целях принятия граждан на воинский учет, определения их количества, определения годности к воинской службе и состояния здоровья, установления общеобразовательного уровня и специальности, определения уровня физической подготовки, предварительного предназначения призывников, отбора кандидатов для подготовки по военно-техническим специальностям и поступления в военные учебные заведения аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан мужского пола 1995 года рождения к призывному участку через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Балхашского района Алматинской области", расположенному по адресу: Балхашский район село Баканас, улица Кунаева N 35 в январе-марте 2012 года.
2. Акимам сельских округов и руководителям организаций в сроки установленные Министерством обороны Республики Казахстан, предоставить в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Балхашского района Алматинской области" списки допризывников, подлежащих приписке к призывному участку.
3. Признать утратившим силу решение акима Балхашского района от 9 декабря 2010 года "Об организации и обеспечении приписки граждан 1994 года рождения к призывным участкам" за N 12-10 (зарегистрированный в Реестре нормативных правовых актов 28 января 2011 года N 2-6-79 опубликованный в районной газете "Балхаш онири" 8 февраля 2011 года N 7 (7331)).
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима Балхашского района Рахымбаеву Бакытбеку Рахымбаевичу.

5. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
А. Көшкімбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Балқаш ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Көшербаев Марат Жеңісұлы
02 ақпан 2012 жыл

5. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечение десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
А. Кошкимбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения "Отдел по делам
обороны Балхашского района"
Кушербаев Марат Женисович
02 февраля 2012 года