Ескелді ауданы бойынша қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 04 шілдедегі N 210 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 20 шілдеде 2-9-140 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 408 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық әкімдігінің 29.12.2014 № 408 қаулысымен.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 28.01.2013 N 17 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13-тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-5)5-6) тармақшаларына сәйкес, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамтамасыз ету үшін, Ескелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ескелді ауданы бойынша қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санынан 3 процент мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 01.08.2013 N 180 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Ескелді аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және "Ескелді аудандық жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесі қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін белгіленген квота бойынша бос жұмыс орындарына жолдаманы қамтамасыз етсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ескелді ауданы әкімдігінің 28.01.2013 N 17 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организации по Ескельдинскому району
Постановление акимата Ескельдинского района Алматинской области от 04 июля 2012 года N 210. Зарегистрировано Управлением юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области 20 июля 2012 года N 2-9-140. Утратило силу постановлением Ескельдинского районного акимата Алматинской области от 29 декабря 2014 года № 408
Сноска. Утратило силу постановлением Ескельдинского районного акимата Алматинской области от 29.12.2014 № 408.
Сноска. Заголовок с изменениями, внесенными постановлением акимата Ескельдинского района Алматинской области от 28.01.2013 N 17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5) и 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, для обеспечении их занятости, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а так же лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организации по Ескельдинскому району в размере 3 процентов от общей численности рабочих мест.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Ескельдинского района Алматинской области от 01.08.2013 N 180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Ескельдинского района" (Тлеуберген М.) и государственному учреждению "Центр занятости Ескельдинского района" (Смаилов Б.) обеспечить направление лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций для трудоустройства на имеющиеся вакантные рабочие места в соответствии с установленной квотой.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Ескельдинского района Алматинской области от 28.01.2013 N 17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің бірінші орынбасары Қ.А. Әлібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Манапов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ескелді аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Тілеуберген Мұхаметқали Баймұратұлы
04 шілде 2012 жыл
"Ескелді аудандық жұмыспен
қамту орталығы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Смаилов Бауыржан Шакарбекұлы
04 шілде 2012 жыл

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Алибаеву К.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                К. Манапов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Ескельдинского района"                     Тлеуберген Мухаметкали Баймуратович
04 июля 2012 года
Начальник государственного
учреждения "Центр занятости
Ескельдинского района"                     Смаилов Бауыржан Шакарбекович
04 июля 2012 года