Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алу үшін 2012 жылы әлеуметтік көмек беру туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 тамыздағы N 10-54 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ескелді ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 24 тамызда 2-9-141 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 18-107 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 26.04.2013 № 18-107 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1–тармағының 15)-тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2005 жылдың 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес Ескелді ауданының маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алу үшін 2012 жылдың бюджет қаражаты есебінен 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде әлеуметтік көмек берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан мәслихатының халықты әлеуметтік қорғау, білім, денсаулық сақтау, спорт, мәдениет саласы және жастар ісі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Cессия төрағасы                            С.М. Сарыев
Мәслихат хатшысы                           Қ. Тастанбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Ескелді аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                          Есболған Есенбайұлы Тұрсынбаев
13 тамыз 2012 жыл
Ескелді аудандық қаржы
бөлімінің бастығы                          Гүлмира Мұқатайқызы Бейсеқұлова
13 тамыз 2012 жыл

Об оказании социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии на 2012 год
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 13 августа 2012 года N 10-54. Зарегистрировано Управлением юстиции Ескельдинского района Департамента юстиции Алматинской области 24 августа 2012 года N 2-9-141. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 26 апреля 2013 года № 18-107
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 26.04.2013 № 18-107.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 15) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пункта 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Ескельдинский районный маслихат Р Е Ш И Л:
1. Оказать социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии в размере 5 месячных расчетных показателей, за счет предусмотренных бюджетных средств на 2012 год.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по социальной защите населения, образования, здравоохранения, спорта, культуры и делам молодежи.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        С.М. Сарыев
Секретарь маслихата                        К. Тастанбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
Ескельдинского районного
отдела занятости и
социальных программ:                       Турсынбаев Есболган Есенбаевич
13 августа 2012 года
Начальник
отдела финансов
Ескельдинского района:                     Бейсекулова Гульмира Мукатаевна
13 августа 2012 года