Қарасай ауданының ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жиырма бес процент мөлшерінде жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгілеу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 желтоқсандағы N 13-4 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 14 желтоқсанда N 2248 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы № 36-5 шешімімен
Күші жойылды – Алматы облыстық Қарасай аудандық мәслихатының 24.11.2014 № 36-5 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданының ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына жиырма бес процент мөлшерінде жоғары айлықақы мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Қ. Тұрысбеков
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Қалиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасай ауданының Экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы Хамитов Азат Нұрхасенұлы

Об установлении повышенных надбавок к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающих в сельских населенных пунктах Карасайского района
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 05 декабря 2012 года N 13-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2012 года N 2248. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 24 ноября 2014 года № 36-5
Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 24.11.2014 № 36-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить повышенные надбавки к окладам и тарифным ставкам в размере двадцати пяти процентов специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающих в сельских населенных пунктах Карасайского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально экономического развития, структуры рыночной экономики и предпринимательства".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата К. Турысбеков
Секретарь районного маслихата Е. Калиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Карасайского района" Азат Нурхасенович Хамитов