Қаратал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 наурыздағы "Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанда кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" N 69 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 02 қазандағы N 266 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 19 қазанда N 2150 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 300 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 13.09.2016 № 300 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңының 27-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаратал ауданы әкімдігінің 2012 жылдың 19 наурыздағы "Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" (2012 жылы 10 сәуірде нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-12-191 нөмірімен тіркелген, 2012 жылдың 13 сәуірдегі аудандық "Қаратал" газетінің 15 санында жарияланған) N 69 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының 1-қосымшасына:
аудандық шақыру комиссиясының құрамына Ақназар Сламжанұлы Үсербаев - "Қаратал аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы енгізілсін;
аудандық шақыру комиссиясының құрамынан Ержан Сансызбайұлы Асылбеков шығарылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Күлпаш Ізмұқанқызы Байтаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Дүйсембінов

О внесении изменения в постановление акимата Каратальского района от 19 марта 2012 года N 69 "Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление акимата Каратальского района Алматинской области от 02 октября 2012 года N 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 октября 2012 года N 2150. Утратило силу постановлением акимата Каратальского района Алматинской области от 13 сентября 2016 года № 300
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каратальского района Алматинской области от 13.09.2016 № 300.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каратальского района от 19 марта 2012 года N 69 "Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 апреля 2012 года за N 2-12-191, опубликовано в районной газете "Қаратал" от 13 апреля 2012 года N 15) следующие изменения:
в приложение 1 к указанному постановлению:
ввести в состав районной призывной комиссии начальника государственного учреждения "Отдел по делам обороны Каратальского района" - Усербаева Акназара Сламжановича;
вывести из состава районной призывной комиссии Асылбекова Ержана Сансызбаевича.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Байтаеву Кулпаш Измухановну.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района С. Дюсембинов