1995 жылы туылған азаматтарды әскерге шақыру учаскелерінде тіркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық әкімінің 2012 жылғы 09 қаңтардағы N 01-01 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Панфилов ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 16 қаңтарда N 2-16-147 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімдігінің 19.12.2012 № 12-11 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы "Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы" № 371 қаулысына сәйкес, азаматтарды әскери есепке алу, олардың санын анықтау, әскери қызметке жарамдылығын және мамандығын белгілеу, дене даярлығы деңгейін анықтау, әскерге шақырушыларды алдын-ала белгілеу, әскери-техникалық мамандықтар бойынша даярлау және әскери оқу орындарына түсу үшін кандидаттарды іріктеу мақсатында аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2012 жылдың қаңтар-наурыз айларында 1995 жылы туылған еркек жынысты азаматтарды Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, Розыбакиев көшесі, N 36 мекен-жайында орналасқан "Алматы облысы, Панфилов ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Қалалық, аудандық (селолық) округтердің әкімдері және ұйымдардың басшылары Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі белгілеген мерзімде "Алматы облысы, Панфилов ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне шақыру учаскесіне тіркелуге жататын әскер жасына дейінгілердің тізімін берсін.
3. "Панфилов ауданы әкiмiнiң 2010 жылғы 30 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 1994 жылы туылған азаматтарын шақыру учаскелерінде тiркеуге алуды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" N 12-13 шешiмiнiң (нормативтiк құқықтық актілердің мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде 2011 жылдың 28 қаңтардағы 2-16-131 нөмірімен енгізілген, 2011 жылдың 12 ақпанында N 8 "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Раев Амантай Әбдіқадырұлына жүктелсін.

Об организации и обеспечении приписки граждан 1995 года рождения к призывным участкам
Решение акима Панфиловского района Алматинской области от 09 января 2012 года N 01-01. Зарегистрировано Управлением юстиции Панфиловского района Департамента юстиции Алматинской области 16 января 2012 года N 2-16-147. Утратило силу решением акима Панфиловского района Алматинской области от 19 декабря 2012 года № 12-11
Сноска. Утратило силу решением акима Панфиловского района Алматинской области от 19.12.2012 № 12-11.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" и постановления Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", в целях принятия граждан на воинский учет, определения их количества, определения годности к воинской службе и состояния здоровья, установления общеобразовательного уровня и специальности, определения уровня физической подготовки, предварительного предназначения призывников, отбора кандидатов для подготовки по военно-техническим специальностям и поступления в военно учебные заведения аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить приписку граждан мужского пола 1995 года рождения к призывному участку через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Панфиловского района Алматинской области", расположенному по адресу: Панфиловский район, город Жаркент, улица Розыбакиева, N 36 в январе-марте 2012 года.
2. Акимам города, сельских округов и руководителям организации в сроки установленные Министерством обороны Республики Казахстан, предоставить в государственное учреждение "Отдел по делам обороны Панфиловского района Алматинской области" списки допризывников, подлежащих приписке к призывному участку.
3. Считать утратившим силу решение акима Панфиловского района от 30 декабря 2010 года "Об организации и проведении приписки к призывным участкам граждан 1994 года рождения Панфиловского района" за номером 12-13 (зарегистрированный в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 января 2011 года за N 2-16-131, опубликованный в газете 12 февраля 2011 года "Жаркент өңірі" N 8)
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Раева Амантая Абдыкадыровича.

5. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Келемсейіт
КЕЛІСІЛДІ:
"Алматы облысы, Панфилов
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығының
міндетін атқарушы, майор Даулетханов Талғат Жасболатұлы

5. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Келемсеит
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел по делам обороны
Панфиловского района
Алматинской области, майор" Даулетханов Талгат Жасболатович