Талғар ауданы елді мекендерінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 ақпандағы N 2-17 шешімі және Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 ақпандағы N 02-95 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 11 наурызда N 2-18-138 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3-тармағына сәйкес Талғар аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар ауданы елді мекендерінің шекаралары (шегі) ұсынылған схемалық карталарға сәйкес өзгертілсін:
1) Алатау ауылдық округінің Байбұлақ ауылына жалпы көлемі 1,40 гектар, Береке ауылына жалпы көлемі 2,0 гектар, Қызыл-Қайрат ауылына жалпы көлемі 0,08 гектар, Рысқұлов ауылына жалпы көлемі 11,2328 гектар жер қосылсын.
2) Бесағаш ауылдық округінің Бесағаш ауылына жалпы көлемі 14,1063 гектар жер қосылсын.
3) Белбұлақ ауылдық округінің Белбұлақ ауылына жалпы көлемі 16,434 гектар, Бірлік ауылына жалпы көлемі 6,06 гектар жер қосылсын.
4) Бесқайнар ауылдық округінің Бесқайнар ауылына жалпы көлемі 1,13 гектар жер қосылсын.
5) Гүлдала ауылдық округінің Қайрат ауылына жалпы көлемі 41,77 гектар жер қосылсын.
6) Кеңдала ауылдық округінің Ақдала ауылына жалпы көлемі 3,9 гектар, Кеңдала ауылына жалпы көлемі 50,0 гектар жер қосылсын.
7) Көктөбе ауылдық округінің Ақтөбе ауылына жалпы көлемі 9,07 гектар, Бутаковка ауылына жалпы көлемі 1,70 гектар, Көлсай ауылына жалпы көлемі 2,40 гектар, Сұлусай ауылына жалпы көлемі 5,0 гектар жер қосылсын.
8) Нұра ауылдық округінің Нұра ауылына жалпы көлемі 144,8 гектар жер қосылсын.
9) Тұздыбастау ауылдық округінің Тұздыбастау ауылына жалпы көлемі 19,565 гектар жер қосылсын.
2. Осы аудан әкімдігінің қаулысы мен аудандық мәслихат шешімінің орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасарына (Жұмағұлов Талғат Жапашұлына) жүктелсін.
3. Осы аудан әкімдігінің қаулысы мен аудандық мәслихат шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі                                Т.Ә. Өмірәлиев
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қ.Ә. Түргенбаев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Д.Ж. Теберіков
КЕЛІСІЛДІ:
"Талғар аудандық жер
қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Тұрысбеков Рүстем Бейсенұлы
20 ақпан 2012 жыл
"Талғар ауданы сәулет және
қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Рысбеков Марат Тұқанұлы
20 ақпан 2012 жыл

Об изменении границ (черт) населенных пунктов Талгарского района
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 20 февраля 2012 года N 2-17 и постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 20 февраля 2012 года N 02-95. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 11 марта 2012 года N 2-18-138
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пункта 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" акимат Талгарского района ПОСТАНОВИЛ и Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Границы (черты) населенных пунктов Талгарского района изменить согласно предоставленных картографических материалов:
1) по Алатаускому сельскому округу включить: в черту села Байбулак общей площадью 1,40 гектара, в черту села Береке общей площадью 2,0 гектара, в черту села Кызыл-Кайрат общей площадью 0,08 гектара, в черту села Рыскулова общей площадью 11,2328 гектара земли.
2) по Бесагашскому сельскому округу включить в черту села Бесагаш общей площадью 14,1063 гектара земли.
3) по Бельбулакскому сельскому округу включить: в черту села Бельбулак общей площадью 16,434 гектара, в черту села Бирлик общей площадью 6,06 гектара земли.
4) по Бескайнарскому сельскому округу включить в черту села Бескайнар общей площадью 1,13 гектара земли.
5) по Гульдалинскому сельскому округу включить в черту села Кайрат общей площадью 41,77 гектара земли.
6) по Кендалинскому сельскому округу включить: в черту села Акдала общей площадью 3,9 гектара, в черту села Кендала общей площадью 50,0 гектара земли.
7) по Коктюбинскому сельскому округу включить: в черту села Актобе общей площадью 9,07 гектара, в черту села Бутаковка общей площадью 1,70 гектара, в черту села Колсай общей площадью 2,40 гектара, в черту села Сулусай общей площадью 5,0 гектара земли.
8) по Нуринскому сельскому округу включить в черту села Нура общей площадью 144,8 гектара земли.
9) по Туздыбастаускому сельскому округу включить в черту села Туздыбастау общей площадью 19,565 гектара земли.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата и решения маслихата возложить на заместителя акима района (Жумагулова Талгата Жапашевича).
3. Настоящее постановление акимата и решения маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Умралиев Т.А.
Председатель сессии
районного маслихата                        Тургенбаев К.А.
Секретарь районного
маслихата                                  Тебериков Д.Ж.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел архитектуры
и градостроительства
Талгарского района"                        Рысбеков Марат Туканович
20 февраля 2012 года
Начальник государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений Талгарского района"              Турысбеков Рустем Бейсенович
20 февраля 2012 года