Алатау ауылдық округі Қызыл-Қайрат ауылының жаңа көшесіне ат беру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы Алатау ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 8 ақпандағы N 26 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 5 наурызда N 2-18-140 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, аудандық ономастика кеңесінің келісімімен және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Алатау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Алатау ауылдық округі Қызыл-Қайрат ауылының оңтүстігінде орналасқан жаңа көшеге "Қожабеков Насылхан" аты берілсін:
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау ауылдық округ әкімінің орынбасары Бақытнұр Тұрсынбайұлы Атейбековке жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен кезден бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алатау ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы                 Б. Атейбеков

О наименовании новой улицы села Кызыл-Кайрат Алатауского сельского округа
Решение акима Алатауского сельского округа Талгарского района Алматинской области от 8 февраля 2012 года N 26. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 5 марта 2012 года N 2-18-140
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и учитывая согласования районного совета ономастики и мнение жителей села, аким Алатауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить новой улице расположенной в южной части села Кызыл-Кайрат Алатауского сельского округа наименование "Кожабекова Насылхан".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа на Атайбекова Бакытнур Турсынбаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанность
акима Алатауского
сельского округа                           Атейбеков Б