Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 наурыздағы N 03-163 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Талғар ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 сәуірде N 2-18-143 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 қыркүйектегі № 09-591 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 05.09.2016 № 09-591 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 23 қаңтар 2001 жылғы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 8)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 16 ақпан 2012 жылғы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңының 27-бабының 3-тармағына, 28-бабының 1-тармағына, 31-бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 01 наурыздағы "Әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке кезекті шақыру туралы" N 274 Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан – желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 01 наурыздағы N 274 Жарлығын іске асыру туралы" N 326 қаулысы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қалалық, ауылдық округ әкімдеріне Талғар қаласы Павлов көшесі, 22 "а" үй мекен-жайында орналасқан "Талғар қалалық Қорғаныс iстерi жөнiндегi біріккен бөлiмi" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесі арқылы әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ, он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзімдерін өткермеген азаматтар 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастырсын және қамтамасыз етсін.
2. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргізу үшін әскерге шақыруды өткізу кезеңіне аудандық шақыру комиссия құрамы 1-қосымшаға сәйкес құрылсын.

Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года
Постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 27 марта 2012 года N 03-163. Зарегистрировано Управлением юстиции Талгарского района Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2012 года N 2-18-143. Утратило силу постановлением акимата Талгарского района Алматинской области от 05 сентября 2016 года № 09-591
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Талгарского района Алматинской области от 05.09.2016 № 09-591.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 27, пунктом 1 статьи 28, статьи 31 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", Указом Президента Республики Казахстан от 01 марта 2012 года N 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" и Постановления Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года N 326 "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 01 марта 2012 года N 274 "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить акимам города и сельских округов очередной призыв в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, через призывной участок Государственного учреждения "Объединенный отдел по делам обороны города Талгар", расположенного по адресу:
город Талгар улица Павлова, 22/а.
2. Образовать районную призывную комиссию для проведения призыва граждан на воинскую службу согласно приложению 1.

3. Азаматтарды әскери қызметке шақыруды өткізу кестесі 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Қалалық, ауылдық округ әкімдері 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында өтетін шақыру мерзімінде әскер қатарына шақырылғандарды, олардың шақыру учаскесіне шақырылғандығы туралы хабардар етіп және олардың дер кезінде келуін ұйымдастырсын.
5. "Талғар аудандық ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы Қойшыбаев Ильяс Әбдіұлы (келісім бойынша) әскери міндеттерін орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді және жеткізуді өз құзыреті шегінде ұйымдастырып, шақырушыларды жөнелту кезінде шақыру учаскесінде қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етсін.
6. Талғар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурызында "Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсан айларында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" N 03-271 (Талғар ауданының әділет басқармасында 2011 жылдың 08 сәуірінде 2-18-126 нөмірімен мемлекеттік тіркеу тізімінде тіркелген, 2011 жылдың 9 сәуірінде "Талғар" газетінің 16-3943 нөмірінде жарияланған) қаулының орындалуына байланысты күшi жойылды деп танылсын.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Садықова Райхан Нұрмұрзақызына жүктелсін.
8. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Өмірәлиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Талғар қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі біріккен
бөлім" мемлекеттік
мекемесінің бастығы Азноварян Владимир Сумбатович
"Талғар аудандық iшкi iстер
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы Қойшыбаев Ильяс Әбдіұлы
27 наурыз 2012 жыл
"Талғар ауданының аудандық
емханасы" "Талғар ауданының
аудандық емханасы" Мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорынның директоры Кульсеитов Нурлан Габбасович
2012 жылдың 27 наурыздағы N 03-163 "Қазақстан Республикасының азаматтарын 2012 жылдың сәуiр-маусымында және қазан–желтоқсанында кезектi мерзiмдi әскери қызметке шақыру туралы" қаулысына 1-қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы
Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2012.09.07 N 09-729 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
1
Садыкова Райхан Нурмурзаевна
комиссия төрағасы, Талғар
аудан әкiмiнiң орынбасары
2
Асқар Советханұлы Оспанов
төраға орынбасары, "Талғар қалалық Қорғаныс істері жөніндегі біріккен бөлім" мемлекеттік мекемесі бастығы (келісім бойынша)
Комиссия мүшелері
3
Ашимов Багдат Бакбергенович
Талғар аудандық ішкі істер
басқармасы бастығының
әкімшілік қызметі жөніндегі
орынбасары т
4
Исабаев Кайрат Каримович
медициналық комиссия
төрайымы, "Талғар ауданының
аудандық емханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
директор орынбасары
5
Турымбетова Гулжанат Жаулыбаевна
комиссия хатшысы, "Талғар
ауданының аудандық емханасы"
мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының
мейірбикесі
2012 жылдың 27 наурыздағы

3. Утвердить график призыва граждан на воинскую службу согласно приложениям 2.
4. Акимам города и сельских округов в период призыва в ряды вооруженных сил в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года организовать оповещение и доставку граждан на призывной участок.
5. Начальнику государственного учреждения "Управление внутренних дел Талгарского района" Койшыбаеву Ильясу Абдеевичу (по согласованию) в пределах своих полномочий организовать поиск и доставку граждан, уклоняющихся от исполнения воинской обязанности, обеспечить охрану общественного порядка на призывном участке в период призыва и отправки призывников.
6. Признать утратившим силу постановление акимата Талгарского района от 25 марта 2011 года N 03-271 "Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года" (зарегистрированное в Управлении юстиции Талгарского района в государственном реестре нормативных правовых актов 08 апреля 2011 года за N 2-18-126, опубликовано в газете "Талгар" от 9 апреля 2011 года N 16-3943.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Садыкову Райхан Нурмурзаевну.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Умралиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Объединенный
отдела по делам
обороны города Талгар" Азноварян Владимир Сумбатович
Начальник государственного
учреждения "Талгарского
районного управления
внутренних дел" Койшыбаев Ильяс Абдеевич
27 марта 2012 года
Директор государственного
казенного коммунального
предприятия "Районная поликлиника
Талгарского района" Кульсеитов Нурлан Габбасович
Приложение 1 к постановлению акимата Талгарского района N 03-163 от 27 марта 2012 года "Об очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Состав районной призывной комиссии
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Талгарского района Алматинской области от 07.09.2012 N 09-729 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1
Садыкова Райхан Нурмурзаевна
председатель комиссии,
заместитель акима
Талгарского района
2
Оспанов Аскар Советханович
заместитель председателя
комиссии, начальник
Государственного учреждения
"Объединенный отдел по
делам обороны города
Талгар" (по согласованию)
Члены комиссии
3
Ашимов Багдат Бакбергенович
заместитель начальника
управления внутренних дел
Талгарского района по
административной службе
4
Исабаев Кайрат Каримович
председатель медицинской
комиссии, заместитель
директора государственного
казенного коммунального
предприятия "Районная
поликлиника Талгарского
района"
5
Турымбетова Гулжанат
Жаулыбаевна
секретарь комиссии,
медицинская сестра
государственного казенного
коммунального предприятия
"Районная поликлиника
Талгарского района"
Приложение 2
к постановлению акимата