Жер салығының базалық ставкаларын жоғарлату туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы N 13-2 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 28 қаңтарда N 2289 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 маусымдағы № 48-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 22.06.2015 № 48-2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 387 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 14), 15), тармақшаларына сәйкес Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Салық Кодексінің 378, 379, 381, 383-баптарында белгіленген жерлерге салынатын жер салығының базалық ставкалары Ұйғыр ауданы бойынша 40 процентке жоғарлатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану мәселелері" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органынан мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Х.Имиров
Аудандық мәслихатының
хатшысы Н.Есжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұйғыр ауданы бойынша
салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы Сауданбеков Айдын Тұрғанбекұлы

О повышении базовых ставок земельного налога
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 22 декабря 2012 года N 13-2, зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 января 2013 года N 2289. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 22 июня 2015 года № 48-2
Сноска. Утратило силу решением Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 22.06.2015 № 48-2.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, с подпунктом 14), 15)пункта 1 статьи 6 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога по Уйгурскому району на 40 процентов от базовых ставок земельного налога установленных статьями 378, 379, 381, 383 Налогового кодекса.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорта, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Х.Имиров
Секретарь районного
маслихата Н.Есжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по Уйгускому району" Сауданбеков Айдын Турганбекович