"2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 тамыздағы № 7-5 Шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 тамызда № 1818 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1799 болып тіркелген, 2011 жылғы 20 желтоқсанда № 217 «Ақ жол» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«148 768 849» сандары «148 368 849» сандарымен ауыстырылсын;
«134 180 336» сандары «133 780 336» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«149 497 166» сандары «149 097 166» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" от 7 декабря 2011 года № 41-3
Решение Жамбылского областного маслихата от 24 августа 2012 года № 7-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 31 августа 2012 года № 1818. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1799, опубликованное в газете "Знамя труда" от 20 декабря 2011 года № 151-152) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "148 768 849" заменить цифрами "148 368 849";
цифры "134 180 336" заменить цифрами "133 780 336";
в подпункте 2):
цифры "149 497 166" заменить цифрами "149 097 166".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

654 869
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 769
003
Біржолғы талондарды беруді ұйымдастыру және біржолға талондарды өткізуден түсетін сомаларды толық жиналуын қамтамасыз ету
59 248
009
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
2 289
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 596
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
461 967
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
95 056
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және облысты басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 456
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 600
02
Қорғаныс
309 017
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
40 116
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
31 004
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және облыстық ауқымдағы аумақтық қорғанысы
9 112
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
235 411
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 276
004
Облыстық ауқымдағы азаматтық қорғаныстың іс-шаралары
52 855
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
14 321
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
108 271
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
24 688
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
33 490
006
Халықты, объектілерді және аумақтарды табиғи және дүлей зілзалалардан инженерлік қорғау жөнінде жұмыстар жүргізу
33 490
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 813 218
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
4 813 218
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 766 262
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
752
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
763 009
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7 228
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
32 212
014
Әкімшілік тәртіппен тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру

654 869
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
113 769
003
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
59 248
009
Организация приватизации коммунальной собственности
2 289
013
Капитальные расходы государственного органа
17 596
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
461 967
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
95 056
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления области
86 456
005
Капитальные расходы государственного органа
8 600
02
Оборона
309 017
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
40 116
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
31 004
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона областного масштаба
9 112
250
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
235 411
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
35 276
004
Мероприятия гражданской обороны областного масштаба
52 855
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
14 321
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
108 271
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
24 688
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
33 490
006
Проведение работ по инженерной защите населения, объектов и территории от природных и стихийных бедствий
33 490
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 813 218
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
4 813 218
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
3 766 262
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
752
006
Капитальные расходы государственного органа
763 009
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
7 228
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
32 212
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке

12 224
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
127 686
019
Көші-кон полициясының қосымша штат санын ұстау, материалдық-техникалық жарақтандыру
100 355
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
3 490
04
Бiлiм беру
23 514 352
261
Облыстың білім басқармасы
2 424 644
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 629 666
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
794 978
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 849 223
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 511 964
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
337 259
261
Облыстың білім басқармасы
2 017 378
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 230 166
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
603 622
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
147 492
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
33 559
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 539
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
296 482
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
296 482
261
Облыстың білім басқармасы
3 273 864
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 021 942
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау
150 000
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу

12 224
015
Организация содержания служебных животных
127 686
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
100 355
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
3 490
04
Образование
23 514 352
261
Управление образования области
2 424 644
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 629 666
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
794 978
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 849 223
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 511 964
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
337 259
261
Управление образования области
2 017 378
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 230 166
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
603 622
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
147 492
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы"
33 559
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 539
253
Управление здравоохранения области
296 482
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
296 482
261
Управление образования области
3 273 864
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 021 942
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
150 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования

101 922
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
283 059
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
283 059
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
114 202
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
114 202
261
Облыстың білім басқармасы
884 929
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
884 929
261
Облыстың білім басқармасы
2 641 193
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
94 757
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
10 364
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
42 549
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
145 891
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
153 140
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
29 870
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 700
029
Әдістемелік жұмыс
58 766
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
331 838
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
167 648
067
Ведомстволық бағынастағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары
377 479
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 219 191
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
9 729 378
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
7 030 419
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
2 031 113
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
667 846
05
Денсаулық сақтау
31 358 143
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
235 781
004
Республиқалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

101 922
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
283 059
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
283 059
253
Управление здравоохранения области
114 202
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
114 202
261
Управление образования области
884 929
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
884 929
261
Управление образования области
2 641 193
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
94 757
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
10 364
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
42 549
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
145 891
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
153 140
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
29 870
013
Капитальные расходы государственного органа
9 700
029
Методическая работа
58 766
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
331 838
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
167 648
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
377 479
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 219 191
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
9 729 378
009
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
7 030 419
010
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 031 113
011
Строительство и реконструкция объектов образования
667 846
05
Здравоохранение
31 358 143
253
Управление здравоохранения области
235 781
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

235 781
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
850 219
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндiру
451 776
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
222 611
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
171 845
012
2011-2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ- инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
2 957
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 030
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
8 243 884
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 213 575
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
270 892
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
462 855
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
64 553
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
192 101
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
163 057
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырып сатып алу
1 280 093
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
51 368
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 545 390
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 762 019
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
9 742 521
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
633 323
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
386 175
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 530 207
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 494 494
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
35 713
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 899 927
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

235 781
253
Управление здравоохранения области
850 219
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
451 776
006
Услуги по охране материнства и детства
222 611
007
Пропаганда здорового образа жизни
171 845
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
2 957
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 030
253
Управление здравоохранения области
8 243 884
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 213 575
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
270 892
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
462 855
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
64 553
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
192 101
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
163 057
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 280 093
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
51 368
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 545 390
253
Управление здравоохранения области
10 762 019
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
9 742 521
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
633 323
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
386 175
253
Управление здравоохранения области
1 530 207
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
1 494 494
029
Областные базы спецмедснабжения
35 713
253
Управление здравоохранения области
1 899 927
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

113 166
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
40 555
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
19 655
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
52 714
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
13 079
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 619 258
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41 500
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 836 106
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
7 836 106
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 687 675
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 158 193
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
473 911
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
378 385
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
107 300
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
198 597
261
Облыстың білім басқармасы
512 890
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
481 645
037
Әлеуметтік сауықтандыру
31 245
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
133 940
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
133 940
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
190 281
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
190 281
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
683 659
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 399
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 832
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
10 458
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
468 784
067
Ведомстволық бағынастағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары

113 166
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
40 555
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
19 655
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
52 714
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
13 079
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 619 258
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
41 500
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 836 106
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
7 836 106
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 687 675
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 158 193
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
473 911
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
378 385
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
107 300
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
198 597
261
Управление образования области
512 890
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
481 645
037
Социальная реабилитация
31 245
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
133 940
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
133 940
256
Управление координации занятости и социальных программ области
190 281
003
Социальная поддержка инвалидов
190 281
256
Управление координации занятости и социальных программ области
683 659
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
75 399
007
Капитальные расходы государственного органа
5 832
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансферов из республиканского бюджета
10 458
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
468 784
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

102 562
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 624
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
8 712
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
8 712
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 041 613
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
129 861
047
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
129 861
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
35 187
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
261
Облыстың білім басқармасы
348 692
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
294 390
064
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
54 302
262
Облыстың мәдениет басқармасы
240 443
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға
240 443
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
40 347
043
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
31 251
044
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді реконструкциялау
9 096
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 690 933
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 320 190
022
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
142 688
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 770 000
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

102 562
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
20 624
265
Управление предпринимательства и промышленности области
8 712
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
8 712
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 041 613
253
Управление здравоохранения области
129 861
047
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
129 861
256
Управление координации занятости и социальных программ области
35 187
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
261
Управление образования области
348 692
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
294 390
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
54 302
262
Управление культуры области
240 443
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
240 443
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
40 347
043
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
31 251
044
Реконструкция объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
9 096
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 690 933
012
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 320 190
022
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
142 688
048
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 770 000
049
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

225 833
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
232 222
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 408 159
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық ұй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 996
004
Елді мекендерді газдандыру
1 463 316
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 185
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 125 775
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
221 504
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
15 507
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
521 876
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 147 991
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
247 850
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бойынша ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 570 247
069
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 329 894
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
7 072 158
262
Облыстың мәдениет басқармасы
732 416
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 048
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
89 077
005
Тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
167 755
007
Театр және музыка өнерін қолдау
419 578
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
032
Ведомстволық бағынастағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығындары
19 958
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
2 431 830
001
Жергілікті деңгейде туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 504
003
Облыстық деңгейінде спорт жарыстарын өткізу
22 733
004
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша облыстық құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы

225 833
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
232 222
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 408 159
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
52 996
004
Газификация населенных пунктов
1 463 316
005
Капитальные расходы государственного органа
7 185
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 125 775
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
221 504
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
15 507
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
521 876
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 147 991
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
247 850
068
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
3 570 247
069
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1 329 894
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
7 072 158
262
Управление культуры области
732 416
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
35 048
003
Поддержка культурно-досуговой работы
89 077
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
167 755
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
419 578
011
Капитальные расходы государственного органа
1 000
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 958
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
2 431 830
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма, физической культуры и спорта
49 504
003
Проведение спортивных соревнований на областном уровне
22 733
004
Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях

1 104 324
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
18 289
035
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
1 013 582
038
Жануарлар ауруларының диагностикасы, жануарларды алдын алу, емдеу, өңдеу үшін қолданылатын ветеринариялық және зоогигиеналық мақсаттағы атрибуттарды және бұйымдарды сатып алу, сақтау және тасымалдау
327 025
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
78 969
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
78 969
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 245
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
52 304
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 420
12
Көлiк және коммуникация
5 476 969
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 297 744
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 404 864
040
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 892 880
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
179 225
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
179 225
13
Басқалар
5 937 649
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
75 223
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 065
002
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 158
257
Облыстың қаржы басқармасы
170 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органның резервi
170 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
182 816
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
97 655
020
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
85 161
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
614 184
014
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
330 000
015
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру

1 104 324
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
18 289
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 013 582
038
Приобретение, хранение и перемещение изделий и атрибутов ветеринарного и зоогигиенического назначения, используемых для профилактики, лечения, обработки животных, диагностики заболеваний животных
327 025
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
78 969
272
Управление архитектуры и градостроительства области
78 969
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 245
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
52 304
004
Капитальные расходы государственного органа
6 420
12
Транспорт и коммуникации
5 476 969
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 297 744
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 404 864
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
2 892 880
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
179 225
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально - значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
179 225
13
Прочие
5 537 649
265
Управление предпринимательства и промышленности области
75 223
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
71 065
002
Капитальные расходы государственного органа
4 158
257
Управление финансов области
170 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
170 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
182 816
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
97 655
020
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
85 161
265
Управление предпринимательства и промышленности области
614 184
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
330 000
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"