"Біржолғы талондардың құны туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 18 мамырдағы № 27-4 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 2 наурыздағы N 3-3 шешімі. Жамбыл облысы Қордай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 5 сәуірде 6-5-140 нөмірімен тіркелді. Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 28.03.2013 № 14-13 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 28.03.201314-13 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 36-бабының 6-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Біржолғы талондардың құны туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 18 мамырдағы № 27-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-5-93 болып тіркелген, 2010 жылғы 23 маусымында № 74 аудандық "Қордай шамшырағы" - "Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
Аталған шешімнің қосымшасы мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 6, 1), 2), 3), 4) - жолдармен толықтырылсын:
6.
Басқа қызметтер:
Біржолғы талондардың құны
(теңге)
1)
үй жануарларын бағу (әр басқа):
ірі қара малдарды
2
жылқыларды
2
қой мен ешкілерді
0,20
2)
кілт жасау қызметі
155
3)
аяқ киім жөндеу қызметі
140
4)
жер учаскелерін өңдеу жөніндегі жеке трактор иелерінің көрсететін қызметі
505
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
хатшысы
Г. Айтқұлова
Б. Әлімбет

О внесении дополнений в решение Кордайского районного маслихата от 18 мая 2010 года № 27-4 "О стоимости разовых талонов"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 2 марта 2012 года № 3-3. Зарегистрировано Кордайским управлением юстиции 5 апреля 2012 года за № 6-5-140. Утратило силу - решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 28 марта 2013 года № 14-13
Сноска. Утратило силу - решением Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 28.03.2013 № 14-13.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 18 мая 2010 года № 27-4 "О стоимости разовых талонов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-5-93, опубликовано 23 июня 2010 года в районной газете "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" № 74) следующие дополнения:
Приложение указанного решения дополнить строками, порядковые номера 6, 1), 2), 3), 4) следующего содержания:
6.
Прочие услуги:
Стоимость разовых талонов (в тенге)
1)
выпас домашних животных (с каждой головы):
крупного рогатого скота
2
лошадей
2
овец и коз
0,20
2)
услуги по изготовлению ключей
155
3)
услуги по ремонту обуви
140
4)
услуги владельцев личных тракторов по обработке земельных участков
505
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Г. Айткулова Б. Алимбет