"2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 58-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 1 тамыздағы N 7-2 Шешімі. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 тамызда 6-9-141 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес және «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 19 шілдедегі № 6-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1814 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат Шешім етЕДі:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 58-3 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-9-128 болып тіркелген, 2012 жылғы 6 қаңтардағы № 3-4 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «5 582 250» деген сандар «5 818 050» деген сандармен ауыстырылсын;
«5 218 927» деген сандар «5 454 727» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «5 584 019» деген сандар «5 819 819» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 58-3 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 1 августа 2012 года № 7-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 13 августа 2012 года № 6-9-141. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями-106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 19 июля 2012 года № 6-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» от 7 декабря 2011 года № 41-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1814) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 58-3 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-9-128, опубликовано в районной газете «Сарысу» от 6 января 2012 года № 3-4), следующие изменения:
в 1 пункте:
в подпункте 1) цифры «5 582 250» заменить цифрами «5 818 050»;
цифры «5 218 927» заменить цифрами «5 454 727»;
в подпункте 2) цифры «5 584 019» заменить цифрами «5 819 819».
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению данного решения.

112 434
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 158
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
14 718
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (областық манызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 192
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 296
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
230
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13 261
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (областық манызы бар қаланы) баcқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 911
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
02
Қорғаныс
5 436
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 436
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 436
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4 000
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
3 700
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс шаралар
300
04
Бiлiм беру
3 028 185
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
232 172
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
230 924
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтумөлшерін ұлғайту
1 248
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 076
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 076
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 242 221
003
Жалпы білім беру
2 004 481
006
Балаларға қосымша білім беру
202 371
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
2 649
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту

112 434
022
Капитальные расходы государственного органа
2 158
452
Отдел финансов района (города областного значения)
14 718
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13 192
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 296
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
0
018
Капитальные расходы государственного органа
230
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13 261
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
12 911
004
Капитальные расходы государственного органа
350
02
Оборона
5 436
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 436
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 436
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4 000
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 700
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300
04
Образование
3 028 185
464
Отдел образования района (города областного значения)
232 172
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
230 924
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
1248
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 076
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1 076
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 242 221
003
Общеобразовательное обучение
2 004 481
006
Дополнительное образование для детей
202 371
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 649
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета

32 720
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
45 805
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
45 805
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
74 582
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 476
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
24 624
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
600
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 700
015
Республикалық бюжеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
21 422
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
13 760
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
432 329
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
432 329
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
256 746
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
234 536
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
48 855
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 958
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 368
006
Тұрғын үй көмегі
36 700
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9 675
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 900
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
14 860
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
86 993
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 167
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12060
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 000
008
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

32 720
464
Отдел образования района (города областного значения)
45 805
018
Организация профессионального обучения
45 805
464
Отдел образования района (города областного значения)
74 582
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 476
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24 624
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
600
012
Капитальные расходы государственного органа
3 700
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
21 422
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
13 760
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
432 329
037
Строительство и реконструкция объектов образования
432 329
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
256 746
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
234 536
002
Программа занятости
48 855
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 958
005
Государственная адресная социальная помощь
9 368
006
Оказание жилищной помощи
36 700
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9 675
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 900
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14 860
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
86 993
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 167
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12 060
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 000
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

3 000
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
700
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
152
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
86 487
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
86 487
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18 875
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18 875
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (областық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндег
15 291
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3 334
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
12
Көлiк және коммуникация
182 531
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
182 531
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
182 531
13
Басқалар
125 687
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 422
040
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
2 422
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7 265
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7 265
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
14 479
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 629
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 850
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
101 521
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 223
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
9350
044
Моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізу
82 948
14
Борышқа қызмет көрсету
4
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4

3 000
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
700
007
Капитальные расходы государственного органа
152
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
86 487
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
86 487
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18 875
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18 875
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областно
15 291
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3 334
015
Капитальные расходы государственного органа
250
12
Транспорт и коммуникации
1 82 531
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
182 531
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
182 531
13
Прочие
125 687
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 422
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 422
452
Отдел финансов района (города областного значения)
7 265
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7 265
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
14 479
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
12 629
007
Капитальные расходы государственного органа
1 850
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
101 521
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9 223
013
Капитальные расходы государственного органа
9 350
044
Проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов
82 948
14
Обслуживание долга
4
452
Отдел финансов района (города областного значения)
4