Қарағанды қаласында қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 6 қарашадағы N 04/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 желтоқсанда N 2015 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 8 маусымдағы N 23/07 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 08.06.2016 N 23/07 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң әрекетке енеді) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5-5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 21 бабының 1 тармағына сәйкес жұмыс іздеу жолында қиындықтарға тап болған, қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғаларды жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау мақсатында, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды қаласында қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар үшін жұмыс орындары жалпы санының 1 % мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Қарағанды қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ж.Б. Ысқақов) қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғаларға жұмысқа жолдама беру кезінде осы қаулыны басшылыққа алсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары И.Ю. Любарскаяға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
М. Смағұлов

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции в городе Караганде
Постановление акимата города Караганды от 6 ноября 2012 года N 04/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 декабря 2012 года N 2015. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 8 июня 2016 года № 23/07
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 08.06.2016 № 23/07 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", пунктом 1 статьи 21 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, в целях социальной защиты и обеспечения занятости лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, испытывающих трудности в поиске работы, акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции в городе Караганде в размере 1 % от общей численности рабочих мест.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Караганды" (Искаков Ж.Б.) руководствоваться настоящим постановлением при направлении на работу обратившихся лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И.Ю.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города
М. Смагулов