Қоғамдық жұмыстарға тартылған сотталғандар еңбегін пайдалануға арналған нысандар және қоғамдық жұмыстар түрлері туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 12 қаңтардағы N 2/1 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2012 жылғы 14 ақпанда N 8-3-132 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 7 ақпандағы N 6/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 07.02.2013 N 6/4 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шілдедегі Қылмыстық кодексінің 42-бабының 1-тармағы, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 13 желтоқсандағы Қылмыстық-атқару кодексінің 30-бабының 1-тармағы, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағы негізінде, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес қоғамдық жұмыстарға тартылған сотталғандар еңбегін пайдалануға арналған нысандар және қоғамдық жұмыстар түрлері белгіленсін.
2. Теміртау қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 50/2 "Қоғамдық жұмыстарға тартылған сотталғандар еңбегін пайдалануға арналған нысандар және қоғамдық жұмыстар түрлері туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-3-113 болып тіркелген, 2011 жылғы 16 ақпанда N 7 "Теміртау" газетінде, 2011 жылғы 23 ақпанда N 7 "Зеркало" газетінде жарияланған) күшін жойды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Юрий Викторович Жулинге жүктелсін.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Қала әкімі                                 Н. Сұлтанов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2012 жылғы 12 қаңтардағы
N 2/1 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тартылған сотталғандар еңбегін пайдалануға арналған нысандар және қоғамдық жұмыстар түрлерінің тізімі
N р/б
Кәсіпорындардың атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс түрлері
1
"Шарапат" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Теміртау қаласы, Тәуелсіздік гүлзары, 2
аумақты абаттандыру және жинау
2
"Қалалық мәдени демалу паркі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Теміртау қаласы, Республика даңғылы, 13А
аумақты абаттандыру және жинау
3
"Теміртау спорт клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Теміртау қаласы, Республика даңғылы, 34А
аумақты абаттандыру және жинау
4
"Теміртау-қызмет" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

Об объектах и видах общественных работ для использования труда осужденных, привлеченных к общественным работам
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 12 января 2012 года N 2/1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 14 февраля 2012 года N 8-3-132. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 7 февраля 2013 года N 6/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 07.02.2013 N 6/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании пункта 1 статьи 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, пункта 1 статьи 30 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 13 декабря 1997 года и пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить объекты и виды общественных работ для использования труда осужденных, привлеченных к общественным работам, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Темиртау от 30 декабря 2010 года N 50/2 "Об объектах и видах общественных работ для использования труда осужденных, привлеченных к общественным работам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8-3-113, опубликовано 16 февраля 2011 года в газете "Теміртау" N 7, 23 февраля 2011 года в газете "Зеркало" N 7).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Жулина Юрия Викторовича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Н. Султанов
Приложение
к постановлению акимата
города Темиртау
от 12 января 2012 года N 2/1
Перечень объектов и видов общественных работ для использования труда осужденных, привлеченных к общественным работам
N п/п
Наименование предприятия
Юридический адрес
Виды работ
1
Коммунальное государственное предприятие "Шарапат"
город Темиртау, Бульвар Независимости, 2
благоустройство и уборка территории
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Городской парк культуры и отдыха"
город Темиртау, проспект Республики, 13 А
благоустройство и уборка территории
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Спортивный клуб Темиртау"
город Темиртау, проспект Республики, 34 А
благоустройство и уборка территории
4
Коммунальное государственное предприятие "Теміртау-қызмет"

Теміртау қаласы, Қарағанды шоссесі көшесі, 24-1
аумақты абаттандыру және жинау
5
"Ақтау" мәдени бос уақыт өткізу орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Ақтау кенті, Карл Маркс көшесі, 5
аумақты абаттандыру және жинау

город Темиртау, улица Карагандинское шоссе, 24-1
благоустройство и уборка территории
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр "Актау"
поселок Актау, улица Карла Маркса, 5
благоустройство и уборка территории