Теміртау қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 12 наурыздағы 16 сессиясының N 16/5 "Қызметін эпизотикалық сипатта атқаратын жеке тұлғалар үшін бір реттік талондар құны, базарлардағы алым ставкасы және әр бір салық салынатын объектілерге бекітілген салық ставкасы туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 28 қыркүйектегі N 8/6 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 6 қарашада N 1962 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі N 15/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 26.04.2013 N 15/9 шешімімен.
Бір топ депутаттардың салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салық ставкалары мөлшері жөніндегі ұсынып талдап және қарап, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 12 наурыздағы 16 сессиясының N 16/5 "Қызметін эпизотикалық сипатта атқаратын жеке тұлғалар үшін бір реттік талондар құны, базарлардағы алым ставкасы және әр бір салық салынатын объектілерге бекітілген салық ставкасы туралы" (тіркеу нөмірі - 8-3-76, "Теміртау" газетінің 2009 жылғы 26 наурыздағы N 13, "Зеркало" газетінің 2009 жылғы 25 наурыздағы N 12 жарияланған) шешіміне келесі өзгерту енгізілсін:
2009 жылғы 12 наурыздағы N 16/5 шешімінің 6 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын: "6. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.";
осы шешімнің 3-қосымшасының 6-тармағындағы "13" саны "7" санына ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экология, бюджет, өндіріс және құрылыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ю. Дюпин
Мәслихат хатшысы                           В. Свиридов
КЕЛІСІЛДІ
Теміртау қаласының әкімі
Н.Е. Сұлтанов
17.10.2012 жыл
Теміртау қаласы бойынша салық
басқармасының бастығы
Қ.Е. Тоқубаев
17.10.2012 жыл

О внесении изменений в решение 16 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 марта 2009 года N 16/5 "О стоимости разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, ставках сборов на рынках и размерах ставок фиксированного налога с единицы объектов налогообложения"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 28 сентября 2012 года N 8/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 ноября 2012 года N 1962. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 26 апреля 2013 года N 15/9
Сноска. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 26.04.2013 N 15/9.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Рассмотрев и обсудив предложение группы депутатов по размерам ставок фиксированного налога с единицы объектов налогообложения и в соответствии с кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 16 сессии Темиртауского городского маслихата от 12 марта 2009 года N 16/5 "О стоимости разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, ставках сборов на рынках и размерах ставок фиксированного налога с единицы объектов налогообложения", (регистрационный номер – 8-3-76, опубликовано в газетах "Зеркало" от 25 марта 2009 года N 12, "Темиртау" от 26 марта 2009 года N 13) следующее изменение:
изложить пункт 6 решения N 16/5 от 12 марта 2009 года в новой редакции: "6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.";
в пункте 6 приложения 3 к данному решению цифру "13" заменить на "7".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам бюджета, промышленности, строительства и экологии.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Ю. Дюпин
Секретарь маслихата                        В. Свиридов
СОГЛАСОВАНО
Аким города Темиртау
Н.Е. Султанов
17.10.2012 года
Начальник
налогового управления
по городу Темиртау
К.Е. Токубаев
17.10.2012 года