Балқаш қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қазандағы "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" N 36/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы N 02/04 қаулысы. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 9 ақпанда N 8-4-268 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы N 18/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 12.05.2016 N 18/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабына сәйкес, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қазандағы "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындар квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-4-201 болып тіркелген, 2010 жылғы 26 қарашадағы N 141-142 (11654) "Балқаш өңірі", N 136-137 (695) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) N 36/01 қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Балқаш қаласының барлық меншік нысандарындағы кәсіпорындарда, мекемелерде және ұйымдарда мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының жалпы санының үш пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Бахит Кадыровна Молдабаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі
Қ. Тейлянов

О внесении изменения в постановление акимата города Балхаша от 29 октября 2010 года N 36/01 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов"
Постановление акимата города Балхаша Карагандинской области от 19 января 2012 года N 02/04. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаша Карагандинской области 9 февраля 2012 года N 8-4-268. Утратило силу постановлением акимата города Балхаша Карагандинской области от 12 мая 2016 года N 18/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Балхаша Карагандинской области от 12.05.2016 N 18/02.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Балхаша ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Балхаша от 29 октября 2010 года N 36/01 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-201, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" N 141-142 (11654), "Северное Прибалхашье" N 136-137 (695) от 26 ноября 2010 года) внести следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях, учреждениях и организациях всех форм собственности города Балхаша.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Балхаша Молдабаеву Бахит Кадыровну.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города Балхаша
К. Тейлянов