"Қаражал қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" Қаражал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 03 тамыздағы N 210 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 28 тамыздағы N 229 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 18 қыркүйекте N 1936 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 44/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 15.04.2016 № 44/5 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүрген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды жұмыспен қамту мақсатында, Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаражал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 03 тамыздағы N 210 "Қаражал қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркеу нөмірі 8-5-113, 2011 жылғы 03 қыркүйекте N 36 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:
тақырыбындағы:
"бас бостандығын айыру орындарынан босатылған адамдар" сөзінен кейін ", қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар" сөзімен толықтырылсын;
1 тармақтағы:
"бас бостандығын айыру орындарынан босатылған адамдар" сөзінен кейін ", қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар" сөзімен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары А.Қ. Құрмансейітовке жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі
Ғ. Әшімов

О внесении дополнений в постановление акимата города Каражал N 210 от 03 августа 2011 года "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Каражал"
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 28 августа 2012 года N 229. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 сентября 2012 года N 1936. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 15 апреля 2016 года № 44/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 15.04.2016 № 44/5.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях обеспечения занятости лиц, состоящих на учете в службе пробации уголовно-исполнительной инспекции, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих трудности в поиске работы, акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Каражал от 03 августа 2011 года N 210 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Каражал" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-5-113, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 03 сентября 2011 года N 36) следующие дополнения:
в заголовке:
после слов "лиц, освобожденных из мест лишения свободы" дополнить словами ", лиц, состоящих на учете в службе пробации уголовно-исполнительной инспекции";
в пункте 1:
после слов "лиц, освободившихся из мест лишения свободы" дополнить словами ", лиц, состоящих на учете в службе пробации уголовно-исполнительной инспекции".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курмансеитова А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Каражал
Г. Ашимов