2012 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 7 наурыздағы N 05/03 қаулысы. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 2012 жылғы 6 сәуірде N 8-6-138 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 30 мамырдағы N 12/33 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2012.05.30 N 12/33 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енеді) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген Жастар практикасын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына сәйкес, техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарының түлектері қатарындағы жұмыссыз азаматтарды жұмысқа орналастыру, олардың алған кәсібі (мамандығы) бойынша бастапқы жұмыс тәжірибесін жинақтауы мақсатында қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес, 2012 жылы жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. "Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Т.Ғ. Қапарова), "Сәтбаев қаласының жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесі (Қ.Б. Ашықбаев):
жұмыссыз азаматтарға жастар практикасынан өтуге байланысты мәселелер бойынша консультация беру жөніндегі жұмысты ұйымдастырсын;
жұмыс берушілермен жұмыссыз азаматтарға арналған жастар практикасын қаржыландыру туралы шарттар жасасын;
жастар практикасынан өту үшін түлектер қатарындағы жұмыссыз азаматтарды кәсіптік білімін ескере отырып, жұмыс берушілерге жіберсін.

Об организации молодежной практики в 2012 году
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 7 марта 2012 года N 05/03. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 6 апреля 2012 года N 8-6-138. Утратило силу - постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 30 мая 2012 года N 12/33
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 30.05.2012 N 12/33 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования молодежной практики, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях трудоустройства безработных граждан из числа выпускников организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования, приобретения ими первоночального опыта работы по полученной профессии (специальности) акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики в 2012 году.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Сатпаев" (Капарова Т.Г.), государственному учреждению "Центр занятости города Сатпаев" (Ашыкбаев К.Б.):
организовать работу по консультированию безработных граждан по вопросам, связанным с прохождением молодежной практики;
заключить с работодателями договора о финансировании молодежной практики для безработных граждан;
с учетом имеющегося профессионального образования направлять безработных граждан из числа выпускников к работодателям для прохождения молодежной практики.