Сәтбаев қаласы әкімдігінің "Мүгедектер, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2011 жылғы 11 тамыздағы N 17/25 қаулысына өзгерістерді енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 22 қазандағы N 22/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 қарашада N 1986 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 17/09 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 27.05.2016 № 17/09 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес және халықты жұмыспен қамту саясатын іске асыру мақсатында қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 11 тамыздағы "Мүгедектер, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" N 17/25 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-6-126 болып тіркелген және "Шарайна" газетінің 2011 жылғы 7 қазандағы 77 (1943) нөмірінде ресми жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыпша келесі редакцияда жазылсын:
"Мүгедектер, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар, интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар және қылмыстық - атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы";
1 тармақтың 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар, интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар және қылмыстық - атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының жалпы санының 0,5 (нөл бүтін оннан бес) проценті мөлшерінде.".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.С. Мәдиеваға жүктелінсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім
Б.Д. Ахметов

О внесении изменений в постановление акимата города Сатпаев от 11 августа 2011 года N 17/25 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 22 октября 2012 года N 22/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 ноября 2012 года N 1986. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 27 мая 2016 года № 17/09
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 27.05.2016 № 17/09.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О занятости населения" от 23 января 2001 года, в целях обеспечения реализации политики занятости населения акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сатпаев от 11 августа 2011 года N 17/25 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов 12 сентября 2011 года за N 8-6-126 и официально опубликовано 7 октября 2011 года в N 77 (1943) газеты "Шарайна") следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц освобожденных из мест лишения свободы, несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц состоящих на учете службы пробации уголовно - исполнительной инспекции";
подпункт 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"2) для лиц освобожденных из мест лишения свободы, несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц состоящих на учете службы пробации уголовно - исполнительной инспекции в размере 0,5 (ноль целых пять десятых) процентов от общей численности рабочих мест.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Мадиеву М.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким
Б.Д. Ахметов