Мүгедектер, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 23 тамыздағы N 31/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 қыркүйекте N 1940 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 2 маусымдағы N 21/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 02.06.2016 N 21/02 қаулысымен.
Халықты жұмыспен қамту саясатын жүзеге асыру мақсатында, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меншік нысанына қарамастан, Саран қаласы мен Ақтас кенті мекемелері, ұйымдары және кәсіпорындарында жұмыс орындарының квотасы белгіленсін:
1) мүгедектер үшiн жұмыс орындарының жалпы санынан 3 (үш) пайыз мөлшерiнде;
2) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдарды кәмелетке толмаған түлектері үшiн жұмыс орындарының жалпы санынан 0,5 (нөл бүтін оннан бес) пайыз мөлшерінде.
2. Қала мекемелері мен ұйымдары, кәсіпорындарының басшылары белгіленген квотаға сәйкес мүгедектерді, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды, интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектерін, жұмысқа орналастыру үшін тиісті жұмыс орындарының санын бөлсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары Гүлмира Серікқызы Беделбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
М. Кожухов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 23 августа 2012 года N 31/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 сентября 2012 года N 1940. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 2 июня 2016 года N 21/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 02.06.2016 N 21/02.
В целях реализации политики занятости населения, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест на предприятиях, организациях и учреждениях города Сарани и поселка Актас независимо от формы собственности:
1) для инвалидов в размере 3 (трех) процентов от общей численности рабочих мест;
2) для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно - исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере 0,5 (ноль целых пять десятых) процентов от общей численности рабочих мест.
2. Руководителям предприятий, организаций и учреждений города в соответствии с установленной квотой выделить соответствующее количество рабочих мест для трудоустройства инвалидов, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарани Бедельбаеву Гульмиру Сериковну.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Сарани
М. Кожухов