Абай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 32/10 "2012 жылға Абай ауданында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 2 қазандағы N 28/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 қазанда N 1955 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы N 378 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 наурыздағы N 8/05 "Абай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 32/10 "2012 жылға Абай ауданында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысымен өзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-9-131 болып тіркелген, 2012 жылғы 5 мамырдағы N 17 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 32/10 "2012 жылға Абай ауданында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-9-126 болып тіркелген, 2012 жылғы 4 ақпандағы N 5 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасы алынып тасталынсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің орынбасары Әсем Айтжанқызы Жүніспековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі
Е. Нашаров

О внесении изменения в постановление акимата Абайского района от 29 декабря 2011 года N 32/10 "О мерах по организации социальных рабочих мест в Абайском районе на 2012 год"
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 2 октября 2012 года N 28/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 октября 2012 года N 1955. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года N 378 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан", акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Абайского района от 29 декабря 2011 года N 32/10 "О мерах по организации социальных рабочих мест в Абайском районе на 2012 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-9-126, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 4 февраля 2012 года N 5), в которое внесено изменение постановлением акимата Абайского района от 20 марта 2012 года N 8/05 "О внесении изменения в постановление акимата Абайского района от 29 декабря 2011 года N 32/10 "О мерах по организации социальных рабочих мест в Абайском районе на 2012 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-9-131, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 5 мая 2012 года N 17) следующее изменение:
в пункте 1:
подпункт 1) исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Абайского района Джунуспекову Асем Айтжановну.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района
Е. Нашаров