Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 ақпандағы N 02/01 қаулысы. Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 21 ақпанда N 8-10-144 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 маусымдағы N 09/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2012.06.01 N 09/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңына сәйкес, нысаналы топтарға жататын жұмыссыз азаматтарға әлеуметтік қолдау көрсету мақсатында, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өңірлік еңбек нарығындағы қажеттілікке сәйкес әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі бекітілсін.
2. "Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жұмыс берушімен нысан бойынша әлеуметтік жұмыс орындарын қаржыландыру туралы шарттар жасау жұмыстарын жүргізсін.
3. Әлеуметтік жұмыс орындарына жіберілетін адамдардың орташа айлық аударымдар мөлшері жұмысқа орналасушылардың жоспарлы саны мен қатысу ұзақтығын ескеріп, міндетті зейнетақы жарналары мен жеке табыс салығын қосқанда алғашқы алты айда айлық жалақы мөлшерінің 50%, келесі үш айда 30%, соңғы бір айда 15% құрайды, жұмыс берушілердің бірлесіп қаржыландыру үлесі «Ақтоғай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің және жұмыс берушінің арасында жасалған шартпен айқындалады және айлық жалақының 50% кем емес мөлшерін құрайды (қосымша).
4. Күші жойылды деп танылсын:
1) Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 28 мамырдағы N 07/12 "Ақтоғай ауданында әлеуметтік жұмыс орындарын және жастар тәжірибесін ұйымдастыру туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде N 8-10-85 болып тіркелген, 2009 жылғы 19 маусымдағы N 24 (7190) "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған);
2) Ақтоғай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 12 ақпандағы N 02/25 "Ақтоғай ауданында нысаналы топтағы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыруды ұсынған жұмыс берушілерді іріктеу тәртібін бекіту туралы және әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде N 8-10-102 болып тіркелген, 2010 жылғы 26 ақпандағы N 8 "Тоқырауын тынысы" газетінде жарияланған);

Об организации социальных рабочих мест
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 13 февраля 2012 года N 02/01. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Карагандинской области 21 февраля 2012 года N 8-10-144. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Карагандинской области от 1 июня 2012 года N 09/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актогайского района Карагандинской области от 01.06.2012 N 09/02.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях оказания социальной поддержки безработным гражданам входящим в целевые группы, акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работодателей, где в соответствии с потребностью регионального рынка труда будут организованы социальные рабочие места.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Актогайского района" провести работу по заключению с работодателями договоров о финансировании социальных рабочих мест.
3. Размер среднемесячных отчислений для лиц, направляемых на социальные рабочие места, с учетом плановой численности трудоустраиваемых и продолжительности участия, включая обязательные пенсионные взносы и индивидуальный подоходный налог, составляет первые шесть месяцев 50% месячной заработной платы, вторые три месяца 30%, последний один месяц 15%, доля софинансирования со стороны работодателя определяется договором, заключаемым между государственным учреждением «Отдел занятости и социальных программ Актогайского района» и работодателем и составляет не менее 50% месячной заработной платы (приложение).
4. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Актогайского района от 28 мая 2009 года N 07/12 "Об организации социальных рабочих мест и молодежной практики в Актогайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-85, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" 19 июня 2009 года N 24 (7190);
2) постановление акимата Актогайского района от 12 февраля 2010 года N 02/25 "Об организации социальных рабочих мест и об утверждении порядка отбора работодателей, предлагающих организацию социальных рабочих мест для трудоустройства безработных из целевых групп в Актогайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-10-102, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" 26 февраля 2010 года N 8);