Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы N 34/06 "2012 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 19 сәуірдегі N 10/03 қаулысы. Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 мамырда N 8-11-135 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес және жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы N 34/06 "2012 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-11-129 болып тіркелген, 2012 жылы 7 қаңтарда N 1 "Сарыарқа" газетінде жарияланған), оған Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 1 ақпандағы N 02/04 "Бұқар жырау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қарашадағы N 34/06 "2012 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысымен өзгеріс енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-11-131 болып тіркелген, 2012 жылы 25 ақпанда N 8 "Сарыарқа" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының N 2 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Асхат Сағадиұлы Әлиге жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімі                                Ш. Мамалинов
Аудан әкімдігінің
2012 жылғы 19 сәуірдегі
N 10/03 қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 29 қарашадағы
N 34/06 қаулысына N 2 қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері
1. Жалғыз басты мүгедектерге, және егде азаматтарға үйінде әлеуметтік қызмет көрсету – сомасы 1760,0 мың теңге.
2. Атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау және басқа да әлеуметтік көмек түрлеріне қажетті құжаттар пакетін қалыптастыру - сомасы 1280,0 мың теңге.
3. Зейнетақы және мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақыны қайта есептеуді жүргізуге құжаттар қалыптастыру - сомасы 352,0 мың теңге.
4. Жастар және жасөспірімдермен жұмыс ұйымдастыру – сомасы 4928,0 мың теңге.
5. Халықпен жұмыс, мүлікке, транспорт құралдарына салық төлеу жөніндегі хабарламалар мен квитанцияларды жеткізу – сомасы 1703,0 мың теңге.

О внесении изменения в постановление акимата Бухар-Жырауского района от 29 ноября 2011 года N 34/06 "Об организации общественных работ на 2012 год"
Постановление акимата Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 19 апреля 2012 года N 10/03. Зарегистрировано Управлением юстиции Бухар-Жырауского района Карагандинской области 18 мая 2012 года N 8-11-135
В соответствии с пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и в целях обеспечения временной занятости безработных акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бухар-Жырауского района от 29 ноября 2011 года N 34/06 "Об организации общественных работ на 2012 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-129, опубликовано в газете "Сарыарқа" от 7 января 2012 года N 1), в которое внесено изменение постановлением акимата Бухар-Жырауского района от 1 февраля 2012 года  N 02/04 "О внесении изменения в постановление акимата Бухар-Жырауского района от 29 ноября 2011 года N 34/06 "Об организации общественных работ на 2012 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-11-131, опубликовано в газете "Сарыарқа" от 25 февраля 2012 года N 8) следующее изменение:
приложение N 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Әли Асхат Сағадиұлы.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Ш. Мамалинов
Приложение
к постановлению акимата района
от 19 апреля 2012 года N 10/03
Приложение N 2
к постановлению акимата района
от 29 ноября 2011 года N 34/06
Виды и объемы общественных работ
1. Оказание социальных услуг на дому одиноким инвалидам и престарелым гражданам - сумма 1760,0 тысяч тенге.
2. Формирование пакета документов необходимых для назначения адресной социальной помощи и другие виды социальной помощи - сумма 1280,0 тысяч тенге.
3. Формирование документации при проведении перерасчета пенсий и государственных социальных пособий - сумма 352,0 тысяч тенге.
4. Организация работы с подростками и молодежью – сумма 4928,0 тысяч тенге.
5. Работа с населением, доставка уведомлений и квитанции по уплате налогов на имущество, транспортные средства – сумма 1703,0 тысяч тенге.

6. Оралмандарды тіркеуге және құжаттандыруға қажетті құжаттарды жинау және рәсімдеу - сомасы 176,0 мың теңге.
7. Құжаттарды көбейту және тарату, хаттар мен шақыру қағаздарды жеткізу, құжаттарды өңдеуді жүзеге асыру – сомасы 528,0 мың теңге.
8. Көлік жабдықтарын тіркеу картотекасын енгізу, құжаттандыру номенклатурасын жинау – сомасы 176,0 мың теңге.
9. Құжаттарды өңдеу, электрондық базаны енгізу – сомасы 880,0 мың теңге.
10. Кадастрлық материалдарды қалыптастыру – сомасы 176,0 мың теңге.
11. Құжат айналымын жүргізу, мұрағаттық құжаттарды жөндеу – сомасы 352,0 мың теңге.
12. Құжаттандыру жұмысына көмектесу – сомасы 842,0 мың теңге.
13. Кент және селоларды көгалдандыру және абаттандыру – сомасы 6934,4 мың теңге.
14. Шақыру қағаздарын жеткізу, Қарулы Күштер тізіміне шақыру бойынша халықпен жұмыс жүргізу – сомасы 352,0 мың теңге.
15. Әділет органдарында құжаттарды өңдеу бойынша жұмыс жүргізу – сомасы 704,0 мың теңге.
16. Электрондық деректер базасын техникалық өңдеу – сомасы 176,0 мың теңге.
17. Мұрағат құжаттарын ғылыми-техникалық өңдеу - сомасы 176,0 мың теңге.
18. Құжат айналымын және автоматтандырылған ақпараттық жүйе электрондық базасын жүргізу - сомасы 176,0 мың теңге.
19. Тұрғын үй инспекциясының жұмысына көмек - сомасы 176,0 мың теңге.
20. "Адресный регистр" электрондық базасын енгізу - сомасы 176,0 мың теңге.
21. Құжат айналымын, кіріс және шығыс корреспонденцияларын жүргізу – сомасы 176,0 мың теңге.
22. Өсімдік және мал шаруашылығының деректерін шаруашылық кітабі бойынша салыстыру - сомасы 352,0 мың теңге.
Қоғамдық жұмыстардың нақты шарттары:
Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды, екі демалыс күн беріледі, алты сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат. Еңбекақысы жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы, орындалатын жұмыстың санына, сапасына және күрделілігіне байланысты жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады.
Еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орнын толтыру, зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі, жұмыс шарттарына байланысты жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысаны қолданылады.
Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (әйелдер және отбасылық міндеттері бар өзге адамдар, мүгедектер, он сегіз жасқа толмаған адамдар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жұмысшы мен жұмыс беруші арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады.

6. Сбор и оформление документов необходимых для регистрации и документирования оралманов - сумма 176,0 тысяч тенге.
7. Осуществление работы по обработке документов, доставка повесток и писем, размножение и рассылка документов - сумма 528,0 тысяч тенге.
8. Ведение картотеки учета транспортных средств, оформление номенклатурной документации - сумма 176,0 тысяч тенге.
9. Ведение электронной базы, обработка документов - сумма 880,0 тысяч тенге.
10. Формирование кадастровых материалов - сумма 176,0 тысяч тенге.
11. Ведение документооборота, обработка архивных документаций - сумма 352,0 тысяч тенге.
12. Помощь в работе с документацией – cумма 842,0 тысяч тенге.
13. Озеленение и благоустройство сел и поселков – сумма 6934,4 тысяч тенге.
14. Работа с населением по призыву в ряды Вооруженных Сил, доставка повесток – сумма 352,0 тысяч тенге.
15. Работа по обработке документов в органах юстиции – сумма 704,0 тысяч тенге.
16. Техническая обработка электронной базы данных – сумма 176,0 тысяч тенге.
17. Научно - техническая обработка архивной документации - сумма 176,0 тысяч тенге.
18. Ведение документооборота, электронной базы автоматизированной информационной системы – сумма 176,0 тысяч тенге.
19. Помощь в работе жилищной инспекции – сумма 176,0 тысяч тенге.
20. Ведение электронной базы "Адресный регистр" - сумма 176,0 тысяч тенге.
21. Ведение документооборота, входящей и исходящей корреспонденции - сумма 176,0 тысяч тенге.
22. Сверка данных похозяйственной книги по растениеводству и животноводству – сумма 352,0 тысяч тенге.
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, шести часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий работ применяются гибкие формы организации рабочего времени. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, в зависимости от количества, качества сложности выполняемой работы, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных.
Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием, социальные отчисления, выплата социального пособия по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, производится в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщины и другие лица с семейными обязанностями, инвалиды, лица, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.