"Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiн бекiту туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қарашадағы N 309 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 26 желтоқсанда N 2071 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 18 желтоқсандағы N 377 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 18.12.2013 № 377 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтердiң тiзiлiмiн бекiту туралы" қаулысына сәйкес, Қарқаралы ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлген "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi бекiтiлсiн.
2. Қарқаралы ауданының кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтың әкiмдерi мемлекеттiк қызметтi уақытында, сапалы көрсетудi қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы А.Р. Сатыбалдинге жүктелсiн.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi міндетін атқарушы              С. Акимов
Қарқаралы ауданы әкiмдiгiнiң
2012 жылғы 27 қарашадағы
N 309 қаулысымен
бекiтiлген
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет көрсетуді (бұдан әрi - мемлекеттiк қызмет) осы регламентке (бұдан әрi - регламент) 1-қосымшада көрсетiлген мекенжайы бойынша "Қарқаралы ауданы ауылшаруашылығы және ветеринария бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi, кенттiң, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтың жергілікті атқарушы органы (бұдан әрi - ЖАО) бөлімшесінің ветеринариялық дәрiгерi (бұдан әрi - ветдәрiгер) ұсынады.
2. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағы 20-тармақшасына10-1-бабының 12) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 29 сәуiрдегi "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк қызметтер стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 20 шiлдедегi N 745 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы" N 464 қаулысына (бұдан әрi – стандарт) сәйкес көрсетiледi.

Об утверждении регламента оказания государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное"
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 27 ноября 2012 года N 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 декабря 2012 года N 2071. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 18 декабря 2013 года N 377
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 18.12.2013 N 377.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент оказания государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное".
2. Акимам поселка, аула (села), аульного (сельского) округа Каркаралинского района обеспечить своевременное, качественное оказание государственной услуги.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Сатыбалдина А.Р.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района       С. Акимов
Утвержден
постановлением акимата
Каркаралинского района
от 27 ноября 2012 года N 309
Регламент оказания государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта на животное"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом (далее - ветврач) государственного учреждения "Отдел сельскохозяйства и ветеринарии Каркаралинского района", подразделения местного исполнительного органа поселка, аула (села) аульного (сельского) (далее – МИО) по указанным адресам в приложении 1 к настоящему регламенту (далее – регламент).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпункта 20) пункта 2 статьи 10, подпункта 12) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 год "О ветеринарии", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года N 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года  N 745" (далее – стандарт).

4. Мемлекеттiк қызмет көрсету туралы ақпарат осы регламентке 1-қосымшада көрсетiлген мемлекеттiк қызмет көрсету орындарындағы стендтерде орналасқан.
5. Көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтiң нәтижесi – жануарға ветеринариялық паспортты (жануардың ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзiндiсін) (қағаздағы тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегі мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттiк қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрi - тұтынушы) көрсетiледi.
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдері:
1) жануарға ветеринариялық паспортын (жануардың ветеринариялық паспортынан үзiндi) беру мерзiмi, жануарға жеке нөмiр берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда - 3 (үш) жұмыс күнi iшiнде;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың түпнұсқасын беру мерзiмi, жануар иесi жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтiнiш берген күнiнен бастап - 10 (он) жұмыс күн iшiнде;
3) мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етiлетiн уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) мемлекеттiк қызметтi алушыға ең жоғары рұқсат етiлетiн қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
8. Мемлекеттiк қызмет демалыс және мереке күндерiнен басқа жұмыс күндерi, сағат 09.00-ден 18.00-ге дейiн, сағат 13.00-ден 14.00-ге дейiнгі түскі үзiлiспен ұсынылады. Қабылдау алдын ала жазылусыз және тездетілген қызмет көрсетусiз, кезек күту тәртiбiмен жүзеге асырылады.
9. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн күтуге және қажеттi құжаттарды дайындауға жағдайлар жасалады (күтуге арналған креслолар, құжаттарды толтыруға арналған орындар қажеттi құжаттардың тiзбесi және оларды толтыру үлгiлері бар стенділермен жарықталады).
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң тәртiбi
10. Жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн тұтынушы жануарға ветеринариялық паспорттың бланкiсiнiң құнын төлегенiн растайтын құжатты бередi. Бұдан басқа, жануарда - жануарға берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болуы қажет.
Ветеринариялық паспорттың телнұсқасын және (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн тұтынушы:
1) еркiн нысандағы жазбаша өтiнiш;
2) жануардың ветеринариялық паспортының жоғалған, бүлiнген фактiсiн растайтын құжаттар (болған жағдайда) қоса бередi.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн осы регламентке 1-қосымшада көрсетiлген мекенжайлар бойынша ЖАО-ның ветдәрiгерiне жүгiнедi.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн тұтынушы осы регламентке 1-қосымшада көрсетiлген мекенжайлар бойынша ЖАО-ның ветдәрiгерiне өтiнiш жасайды.
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн жүгiнген кезде, тұтынушының өтiнiшi тiркеу журналына тiркелiп, мемлекеттiк қызметтi тұтынушыға күнi мен уақыты, мерзiмi және орны көрсетiлген талон берiледi.

4. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги, указанных в приложении 1 к настоящему регламенту.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее – потребитель).
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное - в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
8. Государственная услуга предоставляется в рабочие дни, с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов, кроме выходных и праздничных дней. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
9. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (кресла для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения).
2. Порядок оказания государственной услуги
10. Для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном - присвоенного индивидуального номера.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта и (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем предоставляются:
1) письменное заявление произвольной формы;
2) документы, подтверждающие факт утери (порчи) ветеринарного паспорта на животное (при их наличии).
11. Для получения ветеринарного паспорта на животное потребитель обращается к ветврачу МИО по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное и (выписки из ветеринарного паспорта на животное) потребитель обращается в ветврачу МИО по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему регламенту.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получение потребителем государственной услуги.

12. Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы және жануарға ветеринариялық паспорттан үзiндi) жануар иесiнiң жеке өзi не оның өкiлi келген кезде берiледi.
13. Мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тартуға, жануардың берiлген бiрдейлендiру нөмiрi болмауы негiз болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету үдерiсiндегi iс-әрекеттер
(өзара іс-қимылдар) тәртiбi
14. Құжаттарды қабылдауды осы регламентке 1-қосымшада көрсетiлген ЖАО-ының ветдәрiгерлерi жүргiзедi.
15. Мемлекеттiк қызмет тұтынушысының өтiнiшi жеке және заңды тұлғалардың өтiнiштерiн тiркеу журналында, тұтынушының мемлекеттiк қызметтi алатын күнi көрсетiлiп тiркеледi.
16. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (одан әрi – ҚФБ) қатысады:
ЖАО ветеринариялық дәрiгерлерi.
17. Әр әкiмшiлiк іс-әрекетiнің (рәсiмнің) орындалу мерзiмiн көрсетумен әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк іс-әрекеттерiнің (рәсiмдерiнің) өзара іс-қимылы дәйектілігінің мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес келтiрiлген.
18. Мемлекеттiк қызмет көрсету және ҚФБ үдерiсiндегi әкiмшiлiк іс-әрекеттерінің қисынды логикалық дәйектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін схемалар осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес келтiрiлген.
4. Мемлекеттiк қызмет көрсететiн лауазымды
тұлғалардың жауапкершiлiгi
19. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiн бұзғаны үшiн лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапты болады.
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттiк
қызмет көрсету регламентi
1-қосымша
Мемлекеттiк қызмет көрсететін
ЖАО-ның тiзiмi
N
ЖАО атауы
Елдi мекен атауы
Байланыс телефоны
Мекенжайы
Сайт мекенжайы
1
"Қарқаралы ауданы ауылшаруашылығы және ветеринария бөлiмi" ММ
Қарқаралы қаласы
(872146) 31220
Қарқаралы қаласы, Бөкейхан көшесi, 40
жоқ
2
"Нұрмақов ауылдық округінің әкімі аппараты" ММ
Өсібай селосы
8(721)-32 55-2-72
Өсібай селосы, Елебеков көшесі, 6
жоқ
3
"Нүркен Әбдіров округінің әкімі аппараты" ММ
Жарлы селосы
8(72146)-34-3-04
Жарлы селосы, Машанов көшесі, 35
жоқ
4
"К.Аманжолов селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Талды селосы
8(72146) 37-4-00
Талды селосы, Қ. Аманжолов көшесі, 2
жоқ
5
"Қоянды селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Қоянды селосы
8(72132)-58-2-21
Қоянды селосы Советская көшесі, 5
жоқ
6
"Жаңатоған селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Жаңатоған селосы
8(72146)-34-1-85
Жаңатоған селосы, Үшкүн көшесі, 39
жоқ
7
"Егіндібұлақ селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Егіндібұлақ селосы

12. Ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписка из ветеринарного паспорта на животное) выдается владельцу животного либо его представителю при его личном посещении.
13. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги является отсутствие присвоенного индивидуального номера животного.
3. Порядок действий (взаимодействия) в процессе
оказания государственной услуги
14. Прием документов проводится ветврачами МИО, указанными в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
16. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
ветеринарные врачи МИО.
17. Текстовое табличное описание последовательности взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
18. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ приведена согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц, оказывающих
государственную услугу
19. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Перечень МИО,
оказывающих государственную услугу
N
Наименование МИО
Наименование населенного пункта
Контактный телефон
Адрес
Адрес сайта
1
ГУ "Отдел сельскогохозяйства и ветеринарии Каркаралинского района"
город Каркаралинск
(872146) 31220
город Каркаралинск, улица Бокейхана, 40
нет
2
ГУ "Аппарат акима Нурмаковского аульного округа"
село Осибай
8(721) 32-55-2-72
село Осибай, улица Елебекова, 6
нет
3
ГУ "Аппарат акима Нуркен Абдировского сельского округа"
село Жарлы
8(72146) 34-3-04
село Жарлы, улица Машанова, 35
нет
4
ГУ "Аппарат акима К.Аманжоловского сельского округа"
село Талды
8(72146) 37-4-00
село Талды, улица К. Аманжолова, 2
нет
5
ГУ "Аппарат акима Кояндинского сельский округа"
село Коянды
8(72132) 58-2-21
село Коянды, улица Советская, 5
нет
6
ГУ "Аппарат акима Жанатоганского сельского округа"
село Жанатоган
8(72146) 34-1-85
село Жанатоган, улица Ушкун, 39
нет
7
ГУ "Аппарат акима Егиндыбулакского сельского округа"
село Егиндыбулак

8(72147)-91-3-95
Егіндібұлақ селосы, Мәди көшесі, 10
жоқ
8
"Қарқаралы қаласының әкімі аппараты" ММ
Қарқаралы қаласы
8(72146)-31-2-84
Қарқаралы қаласы, Бөкейханов көшесі, 40
жоқ
9
"Бақты селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Бақты селосы
8(72146)-38-7-21
Бақты селосы, Тәуелсіздік көшесі, 13
жоқ
10
"Балқантау селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Қарабұлақ селосы
8(72147)-91-5-86
Қарабұлақ селосы, Қазақстан көшесі, 4
жоқ
11
"Абай селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Айнабұлақ селосы
8(72147)-51-3-41
Айнабұлақ селосы, М. Батыр көшесі, 15
жоқ
12
"Угар селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Матақ селосы
8(72146)-33-7-32
Матақ селосы, Школьная көшесі, 2
жоқ
13
"Мартбек Мамыраев селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Ақжол селосы
8(72147)-33-3-00
Ақжол селосы, Н. Қабдыкәрімов көшесі, 12
жоқ
14
"Кырғыз селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Бүркітті селосы
8(72146)-34-4-31
Бүркітті селосы, Тың көшесі, 8
жоқ
15
"Темірші селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Татан селосы
8(72132)-36-5-60
Татан селосы, Орталық көшесі, 6
жоқ
16
"Қайнарбұлақ селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Аппаз селосы
8(72159)-61-5-58
Аппаз селосы К.Сейілхан көшесі, 14/2
жоқ
17
"Бесоба селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Бесоба селосы
8(72132)-36-4-43
Бесоба селосы, Әбдірасылов көшесі, 23
жоқ
18
"Тегісшілдік селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Тегісшілдік селосы
8(72146)-37-5-01
Тегісшілдік селосы, Т. Әубәкіров көшесі, 11
жоқ
19
"Қарағайлы кентінің әкімі аппараты" ММ
Қарағайлы кенті
8(72146)-45-4-80
Қарағайлы кенті, 20, 4 квартал
жоқ
20
"Томар селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Томар селосы
8(72132)-35-2-23
Томар селосы, Мәди көшесі, 4
жоқ
21
"Тәттімбет селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Ақтасты селосы
8(72132)-53-2-87
Ақтасты селосы, Қазыбек би көшесі, 17
жоқ
22
"Шарықты селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Теректі селосы
8(72132)-56-2-92
Теректі селосы, Абай көшесі, 12
жоқ
23
"Қаракөл селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Қаракөл селосы
8(72132)-91-5-57
Қаракөл селосы, Строителей көшесі, 13
жоқ
24
"Мәди селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Айрық селосы
8(72132)-54-2-60
Айрық селосы, Әбішев көшесі, 3
жоқ
25
"Ынталы селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Ынталы селосы
8(72146)-50-0-11
Ынталы селосы, Бейбітшілік көшесі, 12
жоқ
26
"Қаршығалы селолық округінің әкімі аппараты" ММ
Көктас селосы
8(72146)-33-5-12
Көктас селосы, Гагарин көшесі, 30
жоқ
Ескерту: ММ – мемлекеттік мекеме.
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттiк
қызмет көрсету регламентi
2-қосымша
1-кесте. Әр әкiмшiлiк іс-әрекетiнің (рәсiмнің) орындалу мерзiмiн көрсетумен әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк іс-әрекеттерiнің (рәсiмдерiнің) өзара іс-қимылы дәйектілігінің мәтiндiк кестелiк сипаттамасы
1
Іс-әрекет N (барысы, жұмыстар ағыны)
1
2
3
2
ҚФБ атауы
ЖАО ветдәрiгерi
ЖАО ветдәрiгерi
ЖАО ветдәрiгерi
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсiм, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
Өтінішті тіркеу тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тексеру
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарау
Жануарға ветеринариялық паспортты (жануардың ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзiндiсін) беру журналына не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тiркеу. Тұтынушыға дайын құжатты беруге дайындау
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру- өкiмдiк шешiм)
Құжаттарды қабылдау
Жануарға ветеринариялық паспортқа (жануардың ветеринариялық паспорттың телнұсқасына, жануарға ветеринариялық паспорттың үзiндiсіне) не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
Тұтынушыға дайын құжатты беру
5
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
1 жұмыс күнi
40 минуттан аспайды
2-кесте. Әр әкiмшiлiк іс-әрекетiнің (рәсiмнің) орындалу мерзiмiн көрсетумен әрбiр ҚФБ әкiмшiлiк іс-әрекеттерiнің (рәсiмдерiнің) өзара іс-қимылы дәйектілігінің мәтiндiк кестелiк сипаттамасы
1
Іс-әрекет N (барысы, жұмыстар ағыны)
1
2
3
2
ҚФБ атауы
ЖАО ветдәрiгерi
ЖАО ветдәрiгерi
ЖАО ветдәрiгерi
3
Іс-әрекет (үдеріс, рәсiм, операциялар) атауы және олардың сипаттамасы
Өтінішті тіркеу, тұтынушы ұсынған құжаттарды қабылдау және тексеру
Тұтынушы ұсынған құжаттарды қарау
Жануарға ветеринариялық паспортты (жануардың ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзiндiсін) беру журналына не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тiркеу. Тұтынушыға дайын құжатты беруге дайындау
4
Аяқталу нысаны (мәлiметтер,құжат, ұйымдастыру- өкiмдiк шешiм)
Құжаттарды қабылдау
Жануарға ветеринариялық паспортқа (жануардың ветеринариялық паспорттың телнұсқасына, жануарға ветеринариялық паспорттың үзiндiсіне) не мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауапқа қол қою
Тұтынушыға дайын құжатты беру
5
Орындау мерзiмi
30 минуттан аспайды
8 жұмыс күнi
40 минуттан аспайды
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттiк
қызмет көрсету регламентi
3-қосымша
Мемлекеттiк қызмет көрсету және ҚФБ үдерiсiндегi әкiмшiлiк іс-әрекеттерінің қисынды логикалық дәйектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін 1-схема
Мемлекеттiк қызмет көрсету және ҚФБ үдерiсiндегi әкiмшiлiк іс-әрекеттерінің қисынды логикалық дәйектілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін 2-схема

8(72147) 91-3-95
село Егиндыбулак, улица Мади, 10
нет
8
ГУ "Аппарат акима города Каркаралинска"
город Каркаралинск
8(72146) 31-2-84
город Каркаралинск, улица Бокейханова, 40
нет
9
ГУ "Аппарат акима Бахтинского сельского округа"
село Бахты
8(72146) 38-7-21
село Бахты, улица, Тауелсиздик, 13
нет
10
ГУ "Аппарат акима Балкантауского сельского округа"
село Карабулак
8(72147) 91-5-86
село Карабулак, улица Казахстанская, 4
нет
11
ГУ "Аппарат акима Абайского сельского округа"
село Айнабулак
8(72147) 51-3-41
село Айнабулак, улица М. Батыра, 15
нет
12
ГУ "Аппарат акима Угарского сельского округа"
село Матак
8(72146) 33-7-32
село Матак, улица Школьная, 2
нет
13
ГУ "Аппарат акима Мартбек Мамыраевского сельского округа"
село Акжол
8(72147) 33-3-00
село Акжол, улица Н.Кабдыкаримова, 12
нет
14
ГУ "Аппарат акима Киргизского сельского округа"
село Буркутты
8(72146) 34-4-31
село Буркутты, улица Тын, 8
нет
15
ГУ "Аппарат акима Темиршинского сельского округа"
село Татан
8(72132) 36-5-60
село Татан, улица Орталык, 6
нет
16
ГУ "Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа"
село Аппаз
8(72159) 61-5-58
село Аппаз, улица К. Сейлхана, 14/2
нет
17
ГУ "Аппарат акима Бесобинского сельского округа"
село Бесоба
8(72132) 36-4-43
село Бесоба, улица Абдрасылова, 23
нет
18
ГУ "Аппарат акима Тегисшильдикского сельского округа"
село Тегисшилдик
8(72146) 37-5-01
село Тегисшильдик, улица Т. Аубакирова, 11
нет
19
ГУ "Аппарат акима поселка Карагайлы"
поселок Карагайлы
8(72146) 45-4-80
поселок Карагайлы, 20, квартал 4
нет
20
ГУ "Аппарат акима Томарского сельского округа"
село Томар
8(72132) 35-2-23
село Томар, улица Мади, 4
нет
21
ГУ "Аппарат акима Таттимбетского сельского округа"
село Актасты
8(72132) 53-2-87
село Актасты, улица Казыбек би, 17
нет
22
ГУ "Аппарат акима Шарыктинского сельского округа"
село Теректи
8(72132) 56-2-92
село Теректи, улица Абая, 12
нет
23
ГУ "Аппарат акима Караколского сельского округа"
село Каракол
8(72132) 91-5-57
село Каракол, улица Строителей, 13
нет
24
ГУ "Аппарат акима Мадийского сельского округа"
село Айрык
8(72132) 54-2-60
село Айрык, улица Абишева, 3
нет
25
ГУ "Аппарат акима Ынталинского сельского округа"
село Ынталы
8(72146) 50-0-11
село Ынталы, улица Бейбитшилик, 12
нет
26
ГУ "Аппарат акима Каршыгалинского сельского округа"
село Коктас
8(72146) 33-5-12
село Коктас, улица Гагарина, 30
нет
Примечание: ГУ – государственное учреждение.
Приложение 2
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Таблица 1. Текстовое табличное описание последовательности взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Ветврач МИО
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация обращения, прием и проверка представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Регистрация в журнале выдачи ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги. Подготовка готового документа к выдаче потребителю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Прием документов
Подписание ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача готового документа потребителю
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
1 рабочий день
не более 40 минут
Таблица 2. Текстовое табличное описание последовательности взаимодействия административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Ветврач МИО
Ветврач МИО
Ветврач МИО
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Регистрация обращения, прием и проверка представленных потребителем документов
Рассмотрение представленных потребителем документов
Регистрация в журнале выдачи ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги. Подготовка готового документа к выдаче потребителю
4
Форма завершения (данные, документ, организационно- распорядительное решение)
Прием документов
Подписание ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
Выдача готового документа потребителю
5
Сроки исполнения
не более 30 минут
8 рабочих дней
не более 40 минут
Приложение 3
к регламенту оказания
государственной услуги
"Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Схема 1, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ
Схема 2, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ