Осакаров ауданында жастар тәжірибесін ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 01 ақпандағы N 03/01 қаулысы. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 ақпанда N 8-15-163 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 25 мамырдағы N 18/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2012.05.25 N 18/04 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы N 316 "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы" қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылдың 19 маусымдағы N 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес мақсаттық топтарға кіретін, халықты жұмыспен қамтамасыз етуге жәрдемдесу шараларын кеңейту мақсатында техникалық және кәсіби білім ұйымдарының түлектеріне, орта және жоғары білімнен кейін және бастапқы кәсіби (маман) жұмыс тәжірибесін алу бойынша аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес жастар тәжірибесінен өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын ауданның ұйымдарының, кәсіпорындарының және мекемелерінің тізбесі бекітілсін.
2. "Осакаров ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (С.Д. Торбаева) және "Осакаров ауданының жұмыспен қамту орталығы" Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің коммуналдық мемлекеттік мекемесіне (А.А. Тулеуова):
1) осы қаулыға қосымшаға сәйкес орта және жоғары білімнен кейінгі кәсіби және техникалық білім ұйымдарының жұмыссыздар ретінде тіркелген түлектері арасында жастар тәжірибесін өткізу бойынша жұмысты ұйымдастырсын;
2) жұмыс берушілермен жастар тәжірибесін қаржыландыру туралы келісім шарт жасасын;
3) жастар тәжірибесін өту үшін жұмыс орындарына жұмысқа тұрған түлектердің ай сайынғы еңбек ақысы нақты істеген уақытына, бекітілген қаржыландыру жоспарына сәйкес және сәйкес бюджетпен осы мақсатқа көзделген сомалар шегінде көзделсін.
3. Осакаров ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 20 мамырдағы N 14/03 "Осакаров ауданының жұмыссыз жастары үшін дипломнан кейінгі кәсіптік тәжірибені ұйымдастыру туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-15-105 болып тіркелген, "Сельский труженик" аудандық газетінде 2009 жылдың 6 маусымында N 23 (7143) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об организации молодежной практики в Осакаровском районе
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 01 февраля 2012 года N 03/01. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 20 февраля 2012 года N 8-15-163. Утратило силу - постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 25 мая 2012 года N 18/04
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 25.05.2012 N 18/04.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года N 316 "Об утверждении Программы занятости 2020", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях расширения возможностей трудоустройства безработных граждан – выпускников организаций технического и профессионального образования, послесреднего и высшего образования и приобретения ими первоначального опыта работы по полученной профессии (специальности), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, предприятий, учреждений района, в которых будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Осакаровского района" (Торбаева С.Д.) и коммунальному государственному учреждению "Центр занятости Осакаровского района" акимата Осакаровского района Карагандинской области (Тулеуова А.А.):
1) организовать работу по проведению молодежной практики среди зарегистрированных безработных из числа выпускников организаций технического и профессионального образования, послесреднего и высшего образования согласно приложению к настоящему постановлению;
2) заключить с работодателями договора о финансировании молодежной практики;
3) предусмотреть ежемесячную оплату труда выпускников, трудоустроенных на рабочие места для прохождения молодежной практики, за фактически отработанное время, в соответствии с утвержденным планом финансирования и в пределах сумм, предусмотренных на эти цели соответствующим бюджетом.
3. Постановление акимата Осакаровского района от 20 мая 2009 года N 14/03 "Об организации профессиональной последипломной практики для безработной молодежи Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-15-105, опубликовано в районной газете "Сельский труженик" 6 июня 2009 года N 23 (7143)) признать утратившим силу.