Тасбөгет кенті көшелерінің бірін қайта атау туралы
Қызылорда қаласы Тасбөгет кенті әкімінің 2012 жылғы 09 қаңтардағы N 904 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қызылорда қалалық Әділет басқармасында 2012 жылы 09 ақпанда N 10-1-206 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының Заңдарын 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1993 жылғы 8 желтоқсандағы N 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңын және Қала әкімі жанындағы ономастикалық комиссияның 2011 жылғы 24 мамырдағы N 2/5 ұйғарымын басшылыққа алып, ШЕШЕМІН:
1. Тасбөгет кентіндегі Проектируемый көшесі Жаңабай Дүйсенов есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау кент әкімі аппаратының бас маманы А. Таспановаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен сәтінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ӘКІМ                                  Ә. ҚҰТМАМБЕТОВ

О переименовании одной из улиц поселка Тасбогет
Решение акима поселка Тасбогет города Кызылорда от 09 января 2012 года N 904. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кызылорда Департамента юстиции Кызылординской области 09 февраля 2012 года за N 10-1-206
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Руководствуясь законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года N 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и определением ономастической комиссии при акиме города от 24 мая 2011 года N 2/5, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Проектируемый в поселке Тасбогет на улицу имени Жанабая Дуйсенова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима поселка А. Таспановой.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
АКИМ                                    А. КУТМАМБЕТОВ