"Тасбөгет кенті көшелеріне жаңадан атау беру туралы" Тасбөгет кенті әкімінің 2010 жылғы 11 мамырдағы N 586 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қаласы Тасбөгет кенті әкімінің 2012 жылғы 03 сәуірдегі N 938 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қызылорда қалалық Әділет басқармасында 2012 жылы 04 мамырда N 10-1-212 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. "Тасбөгет кенті көшелеріне жаңадан атау беру туралы" Тасбөгет кенті әкімінің 2010 жылғы 11 мамырдағы N 586 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 3 маусымда N 10-1-142 болып тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" газетінде 2010 жылғы 11 маусымда N 25 санымен жарияланған) өзгерістер енгізілсін.
Тасбөгет кенті әкімінің 2010 жылғы 11 мамырдағы N 586 шешімінің кіріспе бөлігі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдары, Қызылорда қалалық ономастикалық комиссиясының 2010 жылғы 11 наурыздағы N 2 ұйғарымы негізінде ШЕШЕМІН:".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау кент әкімінің бас маманы А. Таспанова жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                   Ә. Құтмамбетов

О внесении изменений в решение акима поселка Тасбогет от 11 мая 2010 года N 586 "О переименовании улиц поселка Тасбогет"
Решение акима поселка Тасбогет города Кызылорда от 03 апреля 2012 года N 938. Зарегистрировано управлением юстиции города Кызылорда департамента юстиции Кызылординской области 04 мая 2012 года за N 10-1-212
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствие Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШАЮ:
1. Внести изменение в решение от 11 мая 2010 года N 586 "О переименовании улиц поселка Тасбогет" (нормативные правовые акты в государственном реестре зарегистрированы 3 июня 2010 года, с номером N 10-1-142, опубликованы в газете "Ақмешіт ақшамы" от 11 июня 2010 года N 25).
Изложить в новый редакции вступительном часте решение N 586 акима поселка Тасбогет от 11 мая 2010 года:
"В соответствии с Законами Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, определением Кызылординской городской ономастической комиссии N 2 от 11 марта 2010 года РЕШАЮ:"
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима поселка А. Таспановой.
3. Настоящие решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после их первого официального опубликования.
Аким                               А. Кутмамбетов