"Талсуат ауылдық округі әкімінің 20 қыркүйек 2011 жылғы "Талсуат ауылдық округіндегі көшелер мен тұйыққа атау беру туралы" N 14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Қызылорда қаласы Талсуат ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 08 маусымдағы N 8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қызылорда қалалық Әділет басқармасында 2012 жылы 21 маусымда N 10-1-215 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармағымен "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 3-тармағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына және 2011 жылғы 04 қарашадағы N 6 азаматтар жиналысының хаттамасына сәйкес Талсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШЕМІН:
1. Талсуат ауылдық округі әкімінің 20 қыркүйек 2011 жылғы N 14 шешімінің 1 тармағы мынандай жаңа редакцияда жазылсын:
1. Сызбалық картаға байланысты Талсуат ауылдық округінде орналасқан көшелерге және тұйыққа: Оспан Сауытбаев көшесі, Оспан Сауытбаев тұйығы, Әлжаппар Байкенжеев көшесі, Құмкөл көшесі, Көкшетау көшесі, Сейхун көшесі, Ақтөбе көшесі, Арал көшесі, Мұнайшы көшесі, Отырар көшесі, Орынбор көшесі, Алматы көшесі, Астана көшесі, Ақмешіт көшесі, Космонавт көшесі, Биман Тапалов көшесі, Бейбітшілік көшесі, Сырдария көшесі, Атырау көшесі, Сығанақ көшесі, Жанкент көшесі, Қазалы көшесі, Ақтау көшесі, N 6 көше атаулары берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Талсуат ауылдық округінің әкімі аппаратының бас маманы К. Калкузоваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен сәтінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ӘКІМ                                    Т. МУСАБАЕВ

"О изменении Решение акима аульного округа Талсуат N 14 от 20 сентября 2011 года "О наименовании улиц и переулка аульного округа Талсуат"
Решение акима аульного округа Талсуат города Кызылорда от 08 июня 2012 года N 8. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кызылорда Департамента юстиции Кызылординской области 21 июня 2012 года за N 10-1-215
В соответствии подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об админстративно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закон Республики Казахстан "О нормативно правовых актов" и протоколам собрании граждан от 04 ноября 2011 N 6 аким аульного округа Талсуат РЕШАЮ:
1. Написать по новый редакции первый пункт Решение акима аульного округа Талсуат N 14 от 20 сентября 2011 года.
Согласно схематической карте присвоить наименования следующим улицам и переулку: улица Оспан Сауытбаев, переулок Оспан Сауытбаев, улица Әлжаппар Байкенжеев, улица Қумкол, улица Кокшетау, улица Сейхун, улица Актобе, улица Арал, улица Мунайшы, улица Отырар, улица Орынбор, улица Алматы, улица Астана, улица Акмешит, улица Космонавт, улица Биман Тапалов, улица Бейбитшилик, улица Сырдария, улица Атырау, улица Сыганак, улица Жанкент, улица Казалы, улица Ақтау, улица N 6.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима аульного округа Талсуат К. Калкузова.
3. Данное решение вступает в силу после государственной регистрации в органах юстиции по истечении десяти календарных дней с момента официального опубликования.
АКИМ                                         Т. МУСАБАЕВ