Қалалық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 27 қыркүйектегі N 9/3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 08 қазанда N 4321 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 2013 жылғы 08 қаңтардағы N 24 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда қалалық мәслихатының 08.01.2013 N 24 хатымен).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43–1-бабына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 51/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 қаңтардағы N 52/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 10-1-201 тіркелген, 2012 жылы 18 қаңтарда N 4 "Ақмешіт ақшамы" газетінде, 2012 жылы 19 қаңтарда N 3 "Ел тілегі" газетінде жарияланған):
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 20 699 048 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 885 213 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43 917 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 678 254 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 091 664 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 21 113 659 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредит беру – 30 595 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 33 978 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -514 351 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 514 351 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 045 978 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 531 627 мың теңге;";
2) "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы N 51/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 1 ақпандағы N 2/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 10-1-205 тіркелген, 2012 жылы 8 ақпанда N 7 "Ақмешіт ақшамы" газетінде, 2012 жылы 8 ақпанда N 6 "Ел тілегі" газетінде жарияланған):

О внесении изменений в некоторые решения городского маслихата
Решение Кызылординского городского маслихата от 27 сентября 2012 года N 9/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 08 октября 2012 года за N 4321. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 08 января 2013 года N 24)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кызылординского городского маслихата от 08.01.2013 N 24).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в некоторые решения городского маслихата следующие изменения:
1) В решение Кызылординского городского маслихата от 6 января 2012 года N 52/1 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городского маслихата от 21 декабря 2011 года N 51/1 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-1-201, опубликовано 18 января 2012 года за N 4 в газете "Ақмешіт Ақшамы", 19 января 2012 года за N 3 в газете "Ел тілегі"):
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 20 699 048 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 885 213 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 43 917 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 678 254 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 091 664 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 21 113 659 тысяч тенге;";
подпункт 3) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 30 595 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 33 978 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – - 514 351 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 514 351 тысяч тенге;
поступление займов – 1 045 978 тысяч тенге;
погашение займов – 531 627 тысяч тенге;";
2) В решение Кызылординского городcкого маслихата от 1 февраля 2012 года N 2/1 "О внесении изменений и дополнений в решение Кызылординского городcкого маслихата от 21 декабря 2011 года N 51/1 "О городском бюджете на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 10-1-205, опубликовано 8 февраля 2012 года за N 7 в газете "Ақмешіт Ақшамы", 8 февраля 2012 года за N 6 в газете "Ел тілегі"):

көрсетілген шешімнің 1-тармағының 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 20 696 371 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 885 213 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43 993 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 678 254 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 088 911 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 21 790 201 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредит беру – 35 358 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 38 741 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 5) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 198 333 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1-тармағының 6) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 198 333 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 531 627 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 683 982 мың теңге.".
2. "Қалалық мәслихаттың кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 мамырдағы N 5/4 шешімі жойылсын.
3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезекті
ІХ сессиясының төрағасы                       Б. Мастеков
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы                          И. Құттықожаев

подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 20 696 371 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 885 213 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 43 993 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 678 254 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 088 911 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2) затраты – 21 790 201 тысяч тенге;";
подпункт 3) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 35 358 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 38 741 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 198 333 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 198 333 тысяч тенге;
погашение займов – 531 627 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 683 982 тысяч тенге.".
2. Отменить решение Кызылординского городского маслихата от 22 мая 2012 года N 5/4 "О внесении изменений в некоторые решения городского маслихата".
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель очередной
ІХ сессии городского маслихата                 Б. Мастеков
Секретарь Кызылординского
городского маслихата                           И. Куттыкожаев