Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 262 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 18 қаңтарда № 4401 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 4-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 11.01.2016 № 4-қ қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасының Еңбек Кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Кодексінің 21 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 Заңының 7 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін бес проценті мөлшерінде квота белгіленсін.
2. Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына бес проценті мөлшерінде квота белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Т. Дәрменовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Арал ауданының әкімі Н. Мұсабаев

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 13 декабря 2012 года № 262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 января 2013 года № 4401. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 11 января 2016 года № 4-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 11.01. 2016 № 4-қ (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 21 Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года "Трудовой Кодекс Республики Казахстан", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере пяти процентов.
2. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере пяти процентов.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Дарменова Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Аральского района Н. Мусабаев