"2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 наурыздағы N 79 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 10 мамырдағы N 149 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 11 мамырда N 10-5-182 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 03 қаңтардағы N 333 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2013.01.03 N 333 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2011 жылғы 23 қаңтардағы N 148 және "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" 2012 жылғы 16 ақпандағы N 561-IV Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу туралы" Қармақшы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 28 наурыздағы N 79 қаулысына (әділет органдарында 11 сәуір 2012 жылы N 10-5-178 мемлекеттік тіркеуден өткен, "Қармақшы таңы" газетінің 12 сәуір 2012 жылы N 36-37-38 нөмірінде ресми жарияланған) төмендегі өзгеріс енгізіліп, қаулының бірінші тармағы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қармақшы ауданындағы әскерге шақыруды кейінге қалдыруға немесе одан босатылуға құқығы жоқ он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімдерін өткермеген азаматтарды 2012 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін."
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің
орынбасары Ә. Ерсұлтановқа жүктелсін.
3. Қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі                    М. Ергешбаев
Келісілді
"Қызылорда облысының денсаулық
сақтау басқармасының Қармақшы
аудандық емханасы" шаруашылық
жүргізу құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорны" бастығы
Б. Нысанбаев ___________________
2012 жыл ______________________
Келісілді
"Қызылорда облысы Қармақшы
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығы
Н. Бердібеков _____________________
2012 жыл _________________________
Келісілді
"Қазақстан Республикасы Ішкі
Істер Министрлігі Қызылорда
Облыстық Ішкі Істер Департаментінің
Қармақшы аудандық Ішкі Істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б. Нәбиев________________
2012 жыл ____________________

О внесении изменении в постановление Кармакшинского районного акимата за N 79 от 28 марта 2012 года "О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года"
Постановление акимата Кармакшинского района Кызылординской области от 10 мая 2012 года N 149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 мая 2012 года N 10-5-182. Утратило силу постановлением акимата Кармакшинского района Кызылординской области от 03 января 2013 года N 333
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кармакшинского района Кызылординской области от 03.01.2013 N 333.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и 16 февраля 2012 года N 561-IV "О воинской службе и статусе военнослужащих" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующее изменение в пункт один постановления
Кармакшинского районного акимата за N 79 от 28 марта 2012 года
"О проведении призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года" (государственная регистрация в органах юстиции N 10-5-178 от 11 апреля 2012 года, официальное опубликование в газете "Қармақшы таңы" N 36-37-38 от 12 апреля 2012 года) и изложить в следующей новой редакции:
"1. Организовать и обеспечить проведение призыва граждан в Кармакшинском районе на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2012 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву."
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Ерсултанову.
3. Постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Кармакшинского района                       М. Ергешбаев
Согласовано
Начальник государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Кармакшинского района
Департамента внутренних дел Кызылординской
области Министерства внутренних
дел Республики Казахстан"
Б. Набиев ___________________
______________________ 2012 год
Согласовано
Начальник государственного учреждения
"Отдел по делам обороны Кармакшинского
района Кызылординской области"
Н. Бердибеков ____________________
______________________ 2012 год
Согласовано
Руководитель государственного коммунального
предприятия на праве хозяйственного ведения
"Кармакшинская районная поликлиника"
управления здравоохранения
Кызылординской области
Б.Нысанбаев ___________________
______________________ 2012 год