Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 27 қарашадағы № 2153 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 желтоқсанда № 4374 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2016жылғы 02 ақпандағы № 731 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 02.02.2016 № 731 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы Еңбек Кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы N 251 Кодексінің 21-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 Заңының 7 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 37 бабының 1 тармағына сәйкес, аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін бес проценті мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 17.07.2013 N 221 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота үш процент мөлшерінде квотасы белгіленсін.
2-1. Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
Ескерту. Қаулы 2-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 17.07.2013 N 221 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)..
3. "Шиелі аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" (бастығы И.Байкенжеев) мемлекеттiк мекемесi квотаға сәйкес жұмысқа орналасу үшiн жұмыс орындарына жiберудi қамтамасыз етсiн.
4. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкiмiнiң орынбасары Қ.Оңғаровқа жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмiнің
міндетін атқарушы Қ. Оңғаров

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 27 ноября 2012 года № 2153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 декабря 2012 года № 4374. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 02 февраля 2016 года № 731
Сноска. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 02.02.2016 № 731 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 21 Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года N 251 "Трудовой Кодекс Республики Казахстан", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения" и пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере пяти процентов.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 17.07.2013 N 221 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере трех процентов.
2-1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 2-1 в соответствии с постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 17.07.2013 N 221 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Шиелийский районный отдел занятости и социальных программ" (начальник Байкенжеев И.) обеспечить направление для трудоустройства на рабочие места в соответствии с квотой.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Онгарова К.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Онгаров К.