"Өңірде қажет мамандықтар бойынша білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек тағайындау туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 4 қарашадағы № 384 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 13 тамыздағы № 197 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 тамызда № 2139 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 224 қаулысы.
Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қыркүйектегі № 224 қаулысы.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және кадрлық өзгерістерге байланысты, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Өңірде қажет мамандықтар бойынша білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек тағайындау туралы» Маңғыстау облысы әкімдігінің 2010 жылғы 4 қарашадағы № 384 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2089 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2010 жылғы 21 желтоқсанда № 210 (7853) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
Әлеуметтік көмек тағайындауға студенттерді іріктеу жөніндегі облыстық конкурстық комиссияның (бұдан әрі – Комиссия) құрамына:
Илмұханбетова
Шолпан Лазарқызы
Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының бастығы, Комиссия мүшесі
болып енгізілсін;
мына жолдар:
«Жұмашев
Қаныбек Бекболатұлы
облыс әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы
Нұрғалиева
Халила Хабижанқызы
Маңғыстау облысы экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасының бастығы»
мынадай редакцияда жазылсын:
«Нұрғалиева
Халила Хабижанқызы
облыс әкімінің орынбасары, комиссия төрағасы
Жұмашев
Қаныбек Бекболатұлы
«Нұр Отан» Халықтық Демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің Маңғыстау облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасары, Комиссия мүшесі (келісім бойынша)»;
Комиссия құрамынан Ж.А. Қараев шығарылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Х.Х. Нұрғалиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             Б. Мұхамеджанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Маңғыстау облысы жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасының бастығы
Г.М. Қалмұратова
13 тамыз 2012 ж.
Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы
Ш.Л. Илмұханбетова
13 тамыз 2012 ж.

О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 4 ноября 2010 года № 384 "О назначении социальной помощи студентам, обучающимся по востребованным в регионе специальностям"
Постановление акимата Мангистауской области от 13 августа 2012 года № 197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 августа 2012 года № 2139. Утратило силу - постановлением акимата Мангистауской области от 16 сентября 2014 года № 224.
Утратило силу - постановлением акимата Мангистауской области от 16 сентября 2014 года № 224.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и в связи с кадровыми изменениями, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 4 ноября 2010 года № 384 «О назначении социальной помощи студентам, обучающимся по востребованным в регионе специальностям» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2089, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 21 декабря 2010 года № 210 (10562)) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
ввести в состав областной конкурсной комиссии по отбору Студентов на назначение Социальной помощи (далее – Комиссия):
Ильмуханбетову
Шолпан Лазаревну
начальника управления экономики и бюджетного планирования Мангистауской области, членом Комиссии
строки:
«Жумашев
Каныбек Бекболатович
заместитель акима области, председатель комиссии
Нургалиева
Халила Хабижановна
начальник управления экономики и бюджетного планирования Мангистауской области»
изложить в следующей редакции:
«Нургалиева
Халила Хабижановна
заместитель акима области, председатель комиссии
Жумашев
Каныбек Бекболатович
первый заместитель председателя Мангистауского областного филиала общественного объединения «Народно-Демократическая партия «Нур Отан» (по согласованию)»;
вывести из состава Комиссии Караева Ж.А.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нургалиеву Х.Х.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            Б. Мухамеджанов
«СОГЛАСОВАНО»
начальник управления координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области
Калмуратова Г.М.
13 августа 2012 г.
начальник управления экономики и
бюджетного планирования
Мангистауской области
Ильмуханбетова Ш.Л.
13 августа 2012 г.