"Әлеуметтік қорғау саласындағы электрондық мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 63 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қарашадағы N 297 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 желтоқсанда N 2171 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 тамыздағы № 244 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 15.08.2013 № 244 қаулысымен.
"Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 тамыздағы N 1059 қаулысына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әлеуметтік қорғау саласындағы электрондық мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі N 63 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2129 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінде 2012 жылғы 5 маусымда N 98-99 (8179) жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 2) тармақшасы алып тасталсын.
2. Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы (Г.М. Қалмұратова) осы қаулыны Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет–ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары С.Т. Алдашевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             Б. Мұхаметжанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация министрі
А.Қ. Жұмағалиев
26 қараша 2012 жыл

О внесении изменения в постановление акимата Мангистауской области от 9 апреля 2012 года № 63 " Об утверждении регламентов электронных государственных услуг в области социальной защиты"
Постановление Мангистауского областного акимата от 26 ноября 2012 года N 297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 10 декабря 2012 года N 2171. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 15 августа 2013 года № 244
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 15.08.2013 № 244.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2012 года N 1059 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 9 апреля 2012 года N 63 "Об утверждении регламентов электронных государственных услуг в области социальной защиты" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 2129, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 5 июня 2012 года N 100 (10890)) следующее изменение:
подпункт 2) пункта 1 исключить.
2. Управлению координации занятости и социальных программ Мангистауской области (Калмуратова Г.М.) обеспечить размещение данного постановления на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Алдашева С.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            Б. Мухамеджанов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Жумагалиев А.К.
26 ноября 2012 год