2012 жылға жұмыссыздарды кәсіби даярлауды, біліктілігін арттыруды және қайта даярлауды ұйымдастыру туралы
Жаңаөзен қаласының әкімдігінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 07 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 01 ақпанда № 11-2-184 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 04 желтоқсандағы № 574 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы   әкімдігінің 2012.12.04 № 574 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысына сәйкес Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.«Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі 2012 жылға білім білім беру ұйымдарын іріктеп, жұмыссыздарды кәсіби даярлауды, біліктілігін арттыру және қайта даярлауды ұйымдастырсын.
2. 2012 жылға кәсіптер (мамандықтар) тізбесі мен жұмыссыздарды кәсіби даярлау, біліктілігін арттыру және қайта даярлаудың шығын мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. «2011 жылға арналған кәсіптер (мамандықтар) тізбесін, жұмыссыздарды кәсіби даярлау, біліктілігін арттыру және қайта даярлауға шығын мөлшерін бекіту туралы» қала әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы № 109 қаулысы (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-2-163 тіркелген, 2011 жылы 30 наурызда № 14 (1505) «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) куші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалысын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ. Боранбаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы                       Қ. Нұрмұханов
КЕЛІСІЛДІ:
«Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ж.А.Бекова
20 қаңтар 2012 ж.
«Жаңаөзен қалалық қаржылар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Р.К.Джантлеуова
20 қаңтар 2012 ж.
«Жаңаөзен қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н.Б.Ғұмарова
20 қаңтар 2012 ж.

Об организации профессиональной подготовки,повышении квалификации и переподготовки безработных на 2012 год
Постановление акимата города Жанаозен от 20 января 2012 года № 07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 01 февраля 2012 года № 11-2-184. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен от 04 декабря 2012 года № 574
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен от 04.12.2012 года № 574.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановления Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении программы занятости 2020» акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению «Жанаозенский городской отдел занятости и социальных программ» организовать отбор организаций образований на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку безработных в 2012 году.
2. Согласно приложения утвердить перечень профессии (специальностей) и размер затрат на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку безработных на 2012 год.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города от 16 марта 2011 года № 109 «Об утверждении перечня профессий (специальностей) и норм затрат на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку граждан на 2011 год» (зарегистрированное в реестре нормативных правовых актов за № 11-2-163, опубликован в газете «Жанаозен » от 30 марта 2011 года № 14 /1505/).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Боранбаеву К.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города                            Нурмуханов К.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел занятости
и социальных программ»
Бекова Ж.А.
20 января 2012 г.
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел финансов»
Джантлеуова.Р.К.
20 января 2012 г.
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел
экономики и бюджетного планирования»
Гумарова. Н.Б.
20 января 2012 г.
Приложение
к постановлению акимата
города Жанаозен

2012 жылғы 20 қаңтар № 07
Жаңаөзен қала әкімдігінің қаулысына
қосымша
2012 жылға арналған кәсіптер (мамандықтар) тізбесі мен жұмыссыздарды кәсіби даярлау біліктілігін арттыру және қайта даярлауға шығын мөлшері
Мамандықтар тізімі Оқушылардың саны Соның ішінде Оқу мерзімі (ай) Орташа оқу ақысы Жолдың жалпы құны, (мың теңге) Тамақтану құны, (мың теңге) Медициналық куәландырудың жалпы төлемі Барлық шығын (мың теңге)
Ауыл  тұрғындары рыыыыыыы оралмандар

от 20 января 2012 года № 07
Перечень профессий (специальностей) и размер затрат на профессиональную подготовку, повышение квалификации и переподготовку безработных на 2012 год
Наименование профессий Количество обучаемых В том числе Срок обучения (месяц) Средняя стоимость обучения Общая стоимость проезда (тыс. тенге) Стоимость питания (тыс. тенге) Общая сумма медицинского освидетительство вания Всего затраты (тыс. тенге)
сельские жители оралманы