"Жұмыспен қамту 2020" бағдарламасы шеңберінде 2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 13 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 07 ақпанда № 11-2-186 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 25 маусымдағы № 268 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы   әкімдігінің 2012.06.25 № 268 қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, « Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. « Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы» шеңберінде 2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыратын кәсіпорындар мен жеке кәсіпкерлік субъектілерінің (бұдан әрі – жұмыс беруші) тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту орталығы» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – жұмыспен қамту орталығы) жұмыс берушілермен жастар практикасын қаржыландыру туралы шарт жасасын.
3. Жұмыспен қамту орталығы техникалық және кәсіптік білім беру, орта білімнен кейінгі және жоғары білім беру ұйымдарының түлектерін (бұдан әрі – түлектер) «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы» шеңберінде 2012 жылға жастар практикасына жолдауды қамтамасыз етсін.
4. Жұмыспен қамту орталығы түлектерді іріктеген кезде төмендегідей өлшемдерді ескерсін:
1) түлектердің жұмыссыз ретінде жұмыспен қамту орталығында тіркеуде тұруы;
2) түлектердің жасы 29-дан аспауға тиіс;
3) кәсіптік білімі болуы;
4) жолдама беру сәтінде түлек үшін жұмыспен қамту орталығында лайықты тұрақты жұмыстың болмаған болуы керек.
5. Жұмысқа орналасқан түлектерге еңбекақы төлеу республикалық бюджет қаражатының есебінен жүргізіледі.
6. Осы қаулының орындалысын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ. Боранбаеваға жүктелсін.
7. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің
міндетін атқарушы                       Қ. Нұрмұханов
КЕЛІСІЛДІ:
«Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ж.А. Бекова
20 қаңтар 2012 ж.
«Жаңаөзен қалалық жұмыспен қамту
орталығы» мемлекеттік мекемесінің
директоры
Б.С. Еңсепов
20 қаңтар 2012 ж.
«Жаңаөзен қалалық қаржылар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Р.Қ. Жантілеуова
20 қаңтар 2012 ж.
«Жаңаөзен қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н.Б. Ғұмарова
20 қаңтар 2012 ж.

Об организации молодежной практики на 2012 год в рамках "Программы занятости 2020"
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 20 января 2012 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 07 февраля 2012 года № 11-2-186. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен от 25 июня 2012 года № 268
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен от 25.06.2012 № 268.
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению утвердить перечень предприятий и субъектов частного предпринимательства (далее – работодатели) организующих молодежную практику на 2012 год в рамках «Программы занятости 2020».
2. Государственному учреждению «Жанаозенский городской центр занятости» (далее – центр занятости) заключить с работодателями договор о финансировании молодежной практики.
3. Центру занятости обеспечить направление на молодежную практику в рамках «Программы занятости 2020» выпускников организаций технического и профессионального образования, после среднего и высшего образования (далее – выпускники).
4. Центру занятости при подборе выпускников учитывать следующие критерии:
1) выпускники зарегистрированные в центре занятости в качестве безработных;
2) выпускники должны быть не старше 29 лет;
3) иметь профессиональное образование;
4) в момент направления в центре занятости для выпускника отсутствует подходящая постоянная работа.
5. Трудоустроенным выпускникам оплата труда производится за счет республиканского бюджета.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Боранбаеву К.
7. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города                            Нурмуханов К.
СОГЛАСОВАНО:
Бекова Ж.А.
20 января 2012 г.
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел занятости и
социальных программ»
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел финансов»
Джантлеуова Р.К.
20 января 2012 г.
Начальник государственного учреждения
«Жанаозенский городской отдел экономики и
бюджетного планирования»
Гумарова Н.Б.
20 января 2012 г.
Директор государственного учреждения
«Жанаозенский городской центр занятости»
Енсепов Б.С.
20 января 2012 г.
Приложение
к постановлению акимата города Жанаозен

2012 жылы 20 қаңтар № 13
Жаңаөзен қала әкімдігінің қаулысына
қосымша
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы» шеңберінде 2012 жылға жастар практикасын ұйымдастыратынкәсіпорындар мен жеке кәсіпкерлік субъектілерінің тізбесі
Жұмыс берушілердің атауы Кәсіптердің (лауазымдардың атауы) Адам саны Еңбекақы мөлшері /мың теңге/ Жұмыс мерзімі Қаржы көзі
1.
«Петрол-Сер-вис» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Есепшінің көмекшісі
Шабарман
Экономистің көмекшісі
1
1
1

от 20 января 2012 года № 13
Перечень предприятии и субъектов частного предпринимательства организующих молодежную практику в рамках «Программы занятости 2020»
Наименование учреждений
Наименование профессии
Количество
человек
Размер зарплаты одного человека тыс/тенге/
Срок работы
Источник финансирования
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Петрол-Сервис»
Помощник бухгалтера
Курьер
Помощник экономиста
1
1
1

26000 (жиырма алты) 26000 (жиырма алты) 26000 (жиырма алты)
6 ай
6 ай
6 ай
Республикалық бюджет  Республикалық бюджет Республикалық бюджет
2.
«Қалалық перезентхана» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Электронды есептеуіш
машина операторының көмекшісі
Медбикенің көмекшісі
1
1
26000 (жиырма алты) 26000 (жиырма алты)
6 ай
6 ай
Республикалық бюджет Республикалық бюджет
3.
№ 16 «Ертегі»балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Экономистің көмекшісі
1
26000 (жиырма алты)
6 ай
Республикалық бюджет
4.
«Бұрғылау»жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Іс-жүргізушінің көмекшісі
Бұрғышының көмекшісі
1
5
26000 (жиырма алты) 26000 (жиырма алты)
6 ай
6 ай
Республикалық бюджет Республикалық бюджет
5.
«Жаңөзен қалалық балалар емханасы»
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорын
Медициналық тіркеушінің көмекшісі
Іс-жүргізушінің көмекшісі
1
1
26000 (жиырма алты) 26000 (жиырма алты)
6 ай
6 ай
Республикалық бюджет Республикалық бюджет
6.
«Digital-TV»- «Digital-TV Актау»- жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Электриктің көмекшісі
Ақпарат жүйелеушінің көмекшісі
1
1
26000 (жиырма алты) 26000 (жиырма алты)
6 ай
6 ай
Республикалық бюджет Республикалық бюджет
7.
«Маңғыстау ЖҒӨ орталығы»
ЕМК Жаңаөзен филиалы
Электронды есептеуші
машина операторының көмекшісі
2
26000 (жиырма алты)
6 ай
Республикалық бюджет
8.
«Жаңаөзен қаласының жеңіл атлетика және футбол бойынша балалар –жасөспірім-дер спорт мектебі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Электронды есептеуіш
машина операторының көмекшісі
1
26000 (жиырма алты)
6 ай
Республикалық бюджет
9.
«Теміртас- 1» жауапкершілігі
шектеулі серіктестігі
Заңгердің көмекшісі
1
26000 (жиырма алты)
6 ай
Республикалық бюджет
10.
«Өнер» мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорын
Хатшының көмекшісі
Есепшінің көмекшісі
1
1
26000 (жиырма алты) 26000 (жиырма алты)
6 ай
6 ай
Республикалық бюджет Республикалық бюджет
11.
№ 11 «Балдырған» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Тәрбиешінің көмекшісі
1
26000 (жиырма алты)
6 ай
Республикалық бюджет
12.
№ 10 «Қарылғаш» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Шабарман
1
26000 (жиырма алты)
6 ай
Республикалық бюджет
13.
№ 12 «Айгөлек» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Тәрбиешінің көмекшісі
1
26000 (жиырма алты)
6 ай
Республикалық бюджет
14.
№ 15 «Әлия» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Тәрбиешінің көмекшісі
1
26000 жиырма алты)
6 ай
Республикалық бюджет
15.
«О.Тұрмағамбетұлы атындағы Жаңаөзен мұнай және газ колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Шабарман
1
26000 (жиырма алты)
6 ай
Республикалық бюджет
16.
«Жаңаөзен кәсіптік лицейі» мемлекеттік мекемесі
Электронды есептеуіш
машина операторының көмекшісі
1
26000 (жиырма алты)
6 ай
Республикалық бюджет
17.
«Қалалық жастар орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
Ақпарат жүйелеушінің көмекшісі
Есепшінің көмекшісі
1
1
26000 (жиырма алты) 26000 (жиырма алты)
6 ай
6 ай
Республикалық бюджет Республикалық бюджет
Барлығы:
30

26000 (двадцать шесть) 26000 (двадцать шесть) 26000 (двадцать шесть)
6 месяцев
6 месяцев
6 месяцев
Республиканский бюджет Республиканский бюджет Республиканский бюджет
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Городской родильный дом»
Помощник оператора электронно-вычислительных машин Помощник медсестры
1
1
26000 (двадцать шесть) 26000 (двадцать шесть)
6 месяцев
6 месяцев
Республиканский бюджет Республиканский бюджет
3.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад Ертеги» № 16
Помощник
экономиста-бухгалтера
1
26000 (двадцать шесть)
6 месяцев
Республиканский бюджет
4.
Товарищество с ограниченной ответственностью «Бургылау»
Помощник делопроиз-водителя
Помощник бурильщика
1
5
26000 (двадцать шесть) 26000 (двадцать шесть)
6 месяцев
6 месяцев
Республиканский бюджет
Республиканский бюджет
5.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Жанаозенская городская детская поликлиника»
Помощник медицинско-го регис-
тратор
Помощник делопроиз-водителя
1
1
26000 (двадцать шесть) 26000 (двадцать шесть)
6 месяцев
6 месяцев
Республиканский бюджет
Республиканский бюджет
6.
Товарищество органиченной ответственности «Digital-TV»- «Digital-TV Актау»
Помощник электрика
Помощник программиста
1
1
26000 (двадцать шесть) 26000 (двадцать шесть)
6 месяцев
6 месяцев
Республиканский бюджет
Республиканский бюджет
7.
Жанаозенский филиал ДГП Мангистау НПЦзем Жанаозенский филиал
Помощник оператора
электронно-вычислительных машин
2
26000 (двадцать шесть)
6 месяцев
Республиканский бюджет
8.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детская-юношес-кая спортивная школа по легкий атлетики и футбол
Помощник оператора
электронно-вычислительных машин
1
26000 (двадцать шесть)
6 месяцев
Республиканский бюджет
9.
Товарищество с ограниченной
ответственностью «Темиртас-1»
Помощник юриста
1
26000(двадцать шесть)
6 меся-цев
Республиканский бюджет
10.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Онер»
Помощник делопроиз-водителя
Помощник бухгалтера
1
1
26000 (двадцать шесть) 26000 (двадцать шесть)
6 месяцев
6 месяцев
Республиканский бюджет
Республиканский бюджет
11.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 11 Балдырган»
Помощник воспитате-ля
1
26000 (двадцать шесть)
6 месяцев
Республиканский бюджет
12.
Государственное коммунальное казенное предриятие «Детский сад № 10 Карлыгаш»
Курьер
1
26000 (двадцать шесть)
6 месяцев
Республиканский бюджет
13.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 12 Айголек»
Помощник воспитате-ля
1
26000 (двадцать шесть)
6 месяцев
Республиканский бюджет
14.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад № 15 Алия»
Помощник воспитателя
1
26000 (двадцать шесть)
6 месяцев
Республиканский бюджет
15.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Жанаозенский колледж нефти и газа имени О.Турмаганбетулы»
Курьер
1
26000 (двадцать шесть)
6 месяцев
Республиканский бюджет
16.
Государственное учреждение «Жанаозенский профессиональный лицей»
Помощник оператора
Электронно-вычислительных машин
1
26000 (двадцать шесть)
6 месяцев
Республиканский бюджет
17.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Городской молодежный центр»
Помощник программиста
Помощник бухгалтера
1
1
26000 (двадцать шесть) 26000 (двадцать шесть)
6 месяцев
6 месяцев
Республиканский бюджет
Республиканский бюджет
Итого:
30