2012 жылға халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын беруші немесе құрушы кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 07 мамырдағы № 89 Қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 29 мамырда № 11-4-135 тіркелді. Күші жойылды - Қарақия аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 15 маусымдағы № 130 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарақия аудандық әкімдігінің 2012.06.15  № 130 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13 тармақшасына және 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының, 7 бабының 5-4 тармақшасына18-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 “Халықты жұмыспен қамту туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы” қаулысымен бекітілген “Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына” сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындары (әрі қарай-әлеуметтік жұмыс орындары) меншік нысанына қарамастан, кәсіпорындарда, ұйымдарда және мекемелерде (жұмыс беруші) ұйымдастырылсын.
2. Қосымшаға сәйкес 2012 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын беруші немесе құрушы кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер тізбесі бекітілсін.
3. «Қарақия аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылатын мекемелермен келісім-шартқа отырсын.
4. Келісім-шартқа отырған мекемелердің басшылары, әлеуметтік жұмыс орындарына жолданған жұмыссыздарды жұмыспен қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Т.Тәжібаевқа жүктелсін.
6. Қаулы Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі                             Ә.Дауылбаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Қарақия аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
Қ.Е. Рысбаев
07 мамыр 2012 жыл
«Қарақия аудандық экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Ә.Әбдіхалықова
07 мамыр 2012 жыл
Қарақия ауданы әкімдігінің

Об утверждении перечня предприятий, организаций и учреждений, представляющих или создающих социальные рабочие места для целевых групп населения на 2012 год
Постановление акимата Каракиянского района Мангистауской области от 07 мая 2012 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 29 мая 2012 года № 11-4-135. Утратило силу постановлением Каракиянского районного акимата Мангистауской области от 15 июня 2012 года № 130
Сноска. Утратило силу постановлением Каракиянского районного акимата Мангистауской области от 15.06.2012 года № 130.
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и подпунктом 5-4 статьи 7 и статьи 18-1 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», «Правила организации и финансирования социальных рабочих мест» утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстана от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места для целевых групп населения (далее-социальные рабочие места) в предприятиях, организациях и учреждениях (работодатель) независимо от форм собственности.
2. Утвердить согласно приложению перечень предприятий, организаций и учреждений, представляющих или создающих социальные рабочие места на 2012 год.
3. Государственному учреждению «Каракиянский районный отдел занятости и социальных программ» заключить с работодателями договора о создании социальных рабочих мест.
4. Руководителям предприятий и организаций заключившим договор, обеспечить трудоустройства на социальные рабочие места в соответствии с направлением уполномоченного органа.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тажибаева Н.Т.
6. Постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                             А.Дауылбаев
«СОГЛАСОВАНО»:
Начальник Государственного Учреждения
«Каракиянский районный отдел занятости
и социальных программ»
Рысбаев К.Е.
07 мая 2012 год
Начальник Государственного Учреждения
«Каракиянский районный отдел экономики
и финансов»
А.Абдикаликова
07 мая 2012 год
Приложение к постановлению
акимата Каракиянского района