Мұнайлы ауданы әкімдігінің "2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" 2012 жылғы 13 ақпандағы № 25-қ қаулысына толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 20 сәуірдегі № 113-қ қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 мамырда № 11-7-116 тіркелді. Күші жойылды - Мұнайлы аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 01 маусымдағы № 143-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Мұнайлы аудандық әкімдігінің 2012.06.01  № 143-қ қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы», 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңдарына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 27 тамыздағы № 972 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы», 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» қаулыларына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 13 ақпандағы № 25-қ «2012 жылға әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру туралы» қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-7-112 болып тіркелген, 2012 жылғы 30 наурызда «Мұнайлы» газетінің № 17 (271) санында жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
2012 жылға халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын беруші немесе құрушы шаруашылық субъектілерінің тізімі және еңбек ақы мөлшері осы қаулының № 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. «Мұнайлы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» (әрі қарай - уәкілетті орган) мемлекеттік мекемесі жұмыс орындарын құру туралы жұмыс берушілермен келісім шарт жасасын.
3. Уәкілетті органның жолдамасына сәйкес келісім шарт жасаған ұйым және кәсіпорын басшылары әлеуметтік жұмыс орындарына жұмысқа орналасуды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т. Асауовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгенн күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                    Е.Әбілов
«КЕЛІСІЛДІ»
Тұманбаева Жаңыл Кемелқызы
«Мұнайлы аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
20 сәуір 2012 ж.
Толыбаева Алмагүл Мұхамедиқызы
«Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
20 сәуір 2012 ж.
Мұнайлы ауданы әкімдігінің
20 сәуір 2012 ж
№ 113-қ қаулысына қосымша
2012 жылға халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын беруші немесе құрушы шаруашылық субъектілерінің тізімі және еңбек ақы мөлшері
Шаруашылық субъектілер атауы
Кәсіп- тердің (лауа- зымдар) атауы
Әлеумет тік жұмыс орындарының саны (адам)
Бір адамға төлене тін еңбек ақы мөлшері(теңге)
Жұмыс мерзі-мі
Қаржылан-дыру көзі
1
«Казпочта» акционерлік қоғамының Маңғыстау облыстық филиалы
Хат тасушы
6
17 439
12 ай
Жергілік-ті бюджет
2
Маңғыстау Жылу» мемлекеттік комуналдық кәсіпорны
Есепші көмекшісі
1
17 439
12 ай
Жергілік-ті бюджет
3
«Мұнайлы Қызмет» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Аула тазалаушы
13
17 439
12 ай
Жергілік-ті бюджет
Барлығы
20

О внесении дополнения в постановление акимата Мунайлинского района от 13 февраля 2012 года № 25-қ "Об организации и финансировании социальных рабочих мест на 2012 год"
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 20 апреля 2012 года № 113-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 22 мая 2012 года № 11-7-116. Утратило силу постановлением Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 01 июня 2012 года № 143-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 01.06.2012 года № 143-қ.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», постановлениями Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2011 года № 972 «О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2011 года «О занятости населения», от 31 марта 2011 года № 316  «Об утверждении Программы занятости 2020»акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Мунайлинского района от 13 февраля 2012 года № 25-қ «Об организации и финансировании социальных рабочих мест на 2012 год» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-112, опубликовано в газете «Мунайлы» от 30 марта 2012 года № 17(271) внести следующее дополнение:
утвердить размер оплаты труда и перечень хозяйствующих субъектов, предоставляющих или создающих социальные рабочие места для целевых групп населения на 2012 год согласно приложению № 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Мунайлинский районный отдел занятости и социальных программ» (далее – уполномоченный орган) заключить с работодателями договоры о создании социальных рабочих мест.
3. Руководителям организаций и предприятий, заключившим договор, обеспечить трудоустройство на социальные рабочие места в соответствии с направлением уполномоченного органа.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Асауова Т.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                    Абилов Е.
«СОГЛАСОВАНО»
Туманбаева Жаныл Кемеловна
Начальник государственного учреждения
«Мунайлинский районный отдел
занятости и социальных программ»
20 апреля 2012 г.
Толыбаева Алмагул Мухамедиевна
Начальник государственного учреждения
«Мунайлинский районный отдел
экономики и финансов»
20 апреля 2012 года
Приложение к постановлению
акимата Мунайлинского района
от 20 апреля 2012г. № 113-қ
Размер оплаты труда и перечень хозяйствующих субъектов, предоставляющих или создающих социальные рабочие места для целевых групп населения на 2012 год
Наименование хозяйствующих субъектов
Наименование (должностей) профес-сии
Коли- чество социальных рабочих мест (чело- век)
Размер оплаты труда на одного челове-ка (тенге)
Срок рабо-ты
Источник финансирования
1
Мангистауский областной филиал акционерное общество «Казпочта»
Почтальон
6
17 439
12 меся-цев
Местный бюджет
2
Государственное коммунальное предприятие «Мангистау Жылу»
Помощ- ник бухгал-тера
1
17 439
12 меся-цев
Местный бюджет
3
Товарищество с ограниченной ответственностью «Мұнайлы-Қызмет»
Дворник
13
17 439
12 меся-цев
Местный бюджет
Всего:
20