Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 3 маусымдағы № 35/350 "Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібі туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Мұнайлы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 13 қыркүйектегі № 6/52 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 01 қазанда № 2160 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 мамырда № 21/244 шешімі.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 06 мамыр 2014 № 21/244 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 56 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» және 1997 жылғы 16 сәуірдегі № 94 «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 «Тұрғын үй көмегін тағайындау ережесін бекіту туралы» Қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 3 маусымдағы № 35/350 «Аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібі туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылы 28 маусымда № 11-7-93 болып тіркелген) шешіміне төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы:
кіріспесіндегі «2009 жылғы 28 шілдедегі Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министірінің «Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға үміткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеудің ережесін бекіту туралы» бұйрығына» деген сөздер «Қазақстан Республикасының Құрылыс және тұрғын үй коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 471 «Тұрғын үй көмегін алуға, сондай-ақ мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді алуға үміткер отбасының (азаматтың) жиынтық табысын есептеу қағидасын бекіту туралы» бұйрығына» деген сөздермен ауыстырылсын.
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
Отбасының жиынтық табысы Қазақстан Республикасының Құрылыс және тұрғын үй коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 471 «Тұрғын үй көмегін алуға, сондай-ақ мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді немесе жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үйді алуға үміткер отбасының (азаматтың) жиынтық табысын есептеу қағидасын бекіту туралы» бұйрығына сәйкес есептеледі.
16-шы тармақша алынып тасталсын.
17-ші тармақшаның «және пошталық байланыс қызметтері» деген сөздер алынып тасталсын.

О внесении изменений к решению районного маслихата от 3 июня 2011 года № 35/350 "О размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)"
Решение маслихата Мунайлинского района от 13 сентября 2012 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 01 октября 2012 года № 2160. Утратила силу решением Мунайлинского района Мангистауской области от 06 мая 2014 года № 21/244.
Сноска. Утратила силу решением маслихата Мунайлинского района Мангистауской области от 06 мая 2014 года № 21/244.
В соответствии со статьей 56 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 16 апреля 1997 года № 94 "О жилищных отношениях", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении правил предоставления жилищной помощи", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 3 июня 2011 года № 35/350 "О размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам)" (зарегистрировано Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 июня 2011 года № 11-7-93) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
в преамбуле слова "приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 июля 2009 года "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение государственной адресной социальной помощи" заменить словами "приказом председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно – коммунального хозяйства от 5 декабря 2011 года № 471 "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина), претендующего на получение жилищной помощи, а также на предоставление жилища, из государственного жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"Совокупный доход семьи исчисляется в соответствии с приказом председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно – коммунального хозяйство от 5 декабря 2011 года № 471 "Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода семьи (гражданина), претендующего на получение жилищной помощи, а также на предоставление жилища, из государственного жилищного фонда или жилища, арендованного местным исполнительным органом в частном жилищном фонде";
пункт 16 исключить;
в пункте 17 слова "и почтовые услуги связи" исключить.

2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         А. Үкібаев
Аудандық мәслихат
хатшысы                                 Б. Назар
«КЕЛІСІЛДІ»
«Мұнайлы аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесі
бастығының міндетін атқарушы
Г. Ақниязова
13 қыркүйек 2012 жыл

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
А. Укибаев
Секретарь районного
маслихата
Б. Назар
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Мунайлинский
районный отдел занятости и
социальных программ"
Г. Акниязова
13 сентября 2012 год.