Әулиекөл ауданының Әулиекөл ауылындағы № 2 ұңғыманың учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қазандағы № 439 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 қазанда № 3851 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыпта және бүкіл мәтін бойынша "селосындағы" сөзі "ауылындағы" сөзімен ауыстырылды - Қостанай облысы әкімдігінің 25.09.2014 № 475 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Әулиекөл ауданының Әулиекөл ауылындағы № 2 ұңғыманың учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесі
директорының міндетін атқарушы
______________________ Ю. Севостьянов
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2012 жылғы 11 қазандағы
№ 439 қаулысына қосымша
Әулиекөл ауданының Әулиекөл ауылындағы № 2
ұңғыманың учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың
санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
I-белдеу
II-белдеу
III-белдеу
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Скважина
№ 2
Радиусы -
ұңғыманың
айналасында
50 метр
0,785
гектар
Ұзындығы –
43 метр
Барынша ені
– 96 метр
0,4
гектар
Ұзындығы –
437 метр
Барынша ені
– 105 метр
4,6
гектар

Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 2 в селе Аулиеколь Аулиекольского района
Постановление акимата Костанайской области от 11 октября 2012 года № 439. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 октября 2012 года № 3851. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно–питьевого водозабора на участке скважины № 2 в селе Аулиеколь Аулиекольского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности директора
государственного учреждения
"Департамент комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области"
________________________ Ю. Севостьянов
Начальник государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая инспекция
по регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
_______________________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 11 октября 2012 года № 439
Зоны санитарной охраны хозяйственно–питьевого
водозабора на участке скважины № 2 в селе Аулиеколь Аулиекольского района
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Скважина
№ 2
Радиус -
50
метров
вокруг
скважины
0,785
гектара
Длина – 43
метра
Максимальная
ширина – 96
метров
0,4
гектара
Длина – 437
метров
Максимальная
ширина – 105
метров
4,6
гектара