Жітіқара теміржол станциясының ауданында орналасқан № 1, № 2 ұңғымаларының учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қазандағы № 445 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 31 қазанда № 3862 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Жітіқара теміржол станциясының ауданында орналасқан № 1, № 2 ұңғымалардың учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің Қостанай
облысы бойынша департаменті"
мемлекеттік мекемесі директорының
міндетін атқарушы
___________________ Ю. Севостьянов
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2012 жылғы 11 қазандағы
№ 445 қаулысына қосымша
Жітіқара теміржол станциясының ауданында
орналасқан № 1, № 2 ұңғымаларының учаскесінде
шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық
қорғау аймақтары
Су тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
№ 1, № 2
ұңғымалар
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айналасында
50 метр
1,57
гектар
Ұзындығы
– 525,4
метр
Барынша
ені –
152,4
метр
36,1
гектар
Радиусі -
әр
ұңғыманың
айналасында
1000 метр
314
гектар
Ескерту: "Қостанай облысы, Жітіқара ауданы. Жітіқара теміржол станциясының ауданында орналасқан 1 және 2 ұңғымаларының учаскесінде санитарлық қорғау аймақтарының белдеулер мөлшелерін негіздеу" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген.
(Тапсырыс беруші "Теміржолсу-Қостанай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі)

Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов на участке скважин № 1, № 2, расположенных в районе железнодорожной станции Житикара
Постановление акимата Костанайской области от 11 октября 2012 года № 445. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 октября 2012 года № 3862. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевых водозаборов на участке скважин № 1, № 2, расположенных в районе железнодорожной станции Житикара согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности директора
государственного учреждения
"Департамент комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области"
________________________ Ю. Севостьянов
Начальник государственного
учреждения "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция по
регулированию использования и
охране водных ресурсов Комитета
по водным ресурсам Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан"
________________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 11 октября 2012 года № 445
Зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевых
водозаборов на участке скважин № 1, № 2,
расположенных в районе железнодорожной
станции Житикара
Наименование
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Граница
Площадь
Скважина
№ 1, № 2
Радиус -
50
метров
вокруг
каждой
скважины
1,57
гектара
Длина –
525,4
метра
Макси-
мальная
ширина -
152,4
метра
36,1
гектара
Радиус -
1000
метров
вокруг
каждой
скважины
314
гектаров
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Обоснование размеров поясов зон санитарной охраны участка скважин 1 и 2, расположенных в районе железнодорожной станции Житикара. Житикаринский район, Костанайская область".
(Заказчик Товарищество с ограниченной ответственностью "Теміржолсу-Костанай")