Қостанай облысының әкімшілік-аумақтық құрылысындағы өзгерістер туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2012 жылғы 28 қарашадағы № 97 шешімі және Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 қарашадағы № 6 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 25 желтоқсанда № 3949 тіркелді
Ескерту. Мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы", "селосының" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылы", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді - Қостанай облысы әкімдігінің 04.07.2014 № 9 қаулысымен және Қостанай облысы мәслихатының 04.07.2014 № 297 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 8-бабына және 11-бабының 3) тармақшасына сәйкес және Меңдіқара мен Сарыкөл аудандарының аудандық өкілді және атқарушы органдарының пікірлерін ескере отырып, Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тұрғындарының саны 50 адамнан кем мынадай елді мекендер таратылсын:
Меңдіқара ауданы Первомай ауылдық округінің Русское ауылы;
Меңдіқара ауданы Ломоносов ауылдық округінің Лютинка ауылы;
Сарыкөл ауданы Маяк ауылдық округінің Басағаш ауылы;
Сарыкөл ауданы Лесной ауылдық округінің Еңбек ауылы.
2. Таратылған елді мекендер енгізілсін:
Русское ауылы Меңдіқара ауданы Первомай ауылдық округінің Первомай ауылының құрамына;
Лютинка ауылы Меңдіқара ауданы Ломоносов ауылдық округінің Қасқат ауылының құрамына;
Басағаш ауылы Сарыкөл ауданы Маяк ауылдық округінің Маяк ауылының құрамына;
Еңбек ауылы Сарыкөл ауданы Лесной ауылдық округінің Большие Дубравы ауылының құрамына.
3. Осы қаулы мен шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі                Сессия төрағасы
_________ Н. Садуақасов                 ______ А. Байғабелов
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
_________ С. Ещанов

Об изменениях в административно-территориальном устройстве Костанайской области
Решение маслихата Костанайской области от 28 ноября 2012 года № 97 и Постановление акимата Костанайской области от 28 ноября 2012 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 декабря 2012 года № 3949
Сноска. По всему тексту на государственном языке слова "селолық", "селоcы", "селосының" заменены соответственно словами "ауылдық", "ауылы", "ауылының", текст на русском языке не меняется - постановлением акимата Костанайской области от 04.07.2014 № 9 и решением маслихата Костанайской области от 04.07.2014 № 297 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 8 и подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения районных представительных и исполнительных органов Мендыкаринского и Сарыкольского районов акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить следующие населенные пункты с количеством населения менее 50 человек:
село Русское Первомайского сельского округа Мендыкаринского района;
село Лютинка Ломоносовского сельского округа Мендыкаринского района;
село Басагаш Маякского сельского округа Сарыкольского района;
село Енбек Лесного сельского округа Сарыкольского района.
2. Включить упраздненные населенные пункты:
село Русское в состав села Первомайское Первомайского сельского округа Мендыкаринского района;
село Лютинка в состав села Каскат Ломоносовского сельского округа Мендыкаринского района;
село Басагаш в состав села Маяк Маякского сельского округа Сарыкольского района;
село Енбек в состав села Больше Дубравы Лесного сельского округа Сарыкольского района.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области               Председатель сессии
_________ Н. Садуакасов                 _______ А. Байгабелов
Секретарь Костанайского
областного маслихата
____________ С. Ещанов